علت کم شدن سرعت اینترنت یک اپراتور تلفن همراه

رایتل :سرعت پایه را افزایش دادیم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برخی مخاطبان به یک اپراتور تلفن همراه اعتراض می کنند که چرا ساعت اینترنت آن در برخی از ساعات شبانه روز به ناگهان کم می شود.

مخاطبی به نام سجاد در این باره نوشته: باسلام اینجانب مدتهاست که از سیم کارت رایتل برای نیازهای اینترنتی خود استفاده میکنم بنا به شرایط کاری خود گاهی اوقات تمامی شب رو بیدار هستم مشکلی که الان چند وقتیه باهاش مواجه هستیم اینه که دقیقا در ساعات مشخصی در شب و به نظر می‌رسد کاملا سیستماتیک شرکت رایتل اقدام به دستکاری سرعت اینترنت میکند و در واقع مصداق بارز کم فروشی رو به اجرا میگذارد و شرایطی رو به وجود می آورد که اشخاص حقیقی استفاده کننده از خدمات این شرکت نمیتوانند خدمات به حق خود را دریافت کنند با چند نفر از هنمکاران خودم صحبت کردم دقیقا همین مشکل رو در تایم مشخص دارند بنابراین مشکل از دستگاه تلفن و… نمیباشد حال صحبت بنده این است که وظیفه نظارت بر این شرکت‌ها به عهده وزارت ارتباطات میباشد اما نه تنها در تایم اداری بلکه همیشه

پاسخگوی شماره ۲۶۲۷ رایتل در این باره توضیح داد: این مسئله درست نیست. رایتل سرعتها را افزایش داده است. زمانی سرعت ۱۲۸ کیلو بود ولی در حال حاضر سرعت را از پایه ۱۲۸ تا ۲ مگابیت رسانده ایم و برای خدمات تجاری، سرعت بیشتر است.
در حال حاضر محدودیت خاصی برای دریافت نیست. ولی همانطور که می دانید پروسه نصب دکل مقداری طولانی است ولی ما اکثر مناطق تهران، آنتن داریم. مشتریان می توانند به سایت ما مراجعه کنند تا نواحی کم آنتن را متوجه شوند.

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

آخرین خبرهای این سرویس