تصاویر لو رفته از سانتافه‌های آینده را ببنید

در مورد نمای عقب باید گفت که سانتافه جدید آنقدرها هم که در این تصاویر جعبه‌ای به نظر می‌رسد، جعبه‌ای و زاویه دارساخته نشده است.

سانتافه‌های آینده شرکت هیوندایی بی‌شباهت به مدل مفهومی و ساب‌کامپکت کونا نخواهند بود. در این خودرو چراغ‌های دو بخشی LED کشیده‌تر و به درب موتور نزدیک شده‌اند.

 

به گزارش  عصر ایران به نقل از “موتور۱″، نسل بعدی هیوندایی سانتافه که در حال حاضر در آلمان در حال ارزیابی در آلمان است، پیشتر آزمایش‌های مربوط به هوای سرد و یخبدان خود را پشت سرد گذاشته است. اینک هیوندایی تلاش دارد در یک آب و هوای خنک تست‌های دیگری را روی جدیدترین سانتافه‌های خود عملی کند. این در حالیست که سانتافه‌های جدید اینک استتار کمتری شده‌اند.

 

برخلاف تست‌های قبلی هیوندایی استتار کاملی را برای مدل تحت آزمایشش انتخاب نکرده است. به همین دلیل می‌توان توصیف بهتری از آینه ها و سپر و گلگیرهای جلو ارائه داد.

 

جلوپنجره خودرو در این مدل از سانتافه عریض‌تر شده و چراغ دو ردیفه آن کاملا مشخص است. اما این موارد تنها تغییرات سانتافه جدید نیست که از زیر پوشش استتاری می‌توان به آن پی برد. سپر و چراغ‌های عقب نیز با آنچه در هیونداهای کنونی دیده می‌شود کاملا متفاوت است. اینه‌های جانبی نیز در این خودرو دچار تغییر شده‌اند.

 

در مورد نمای عقب باید گفت که سانتافه جدید آنقدرها هم که در این تصاویر جعبه‌ای به نظر می‌رسد، جعبه‌ای و زاویه دارساخته نشده است. سقف خودرو با یک شیب ملایم به سمت پائین می‌آید، اما این شیب به گونه‌ای طراحی شده که بر فضای محفظه بار تاثیر منفی نگذارد. تیم هیوندایی در پوشش نمای عقب کار خود را به خوبی انجام داده و کار خبرنگاران غیرقانونی را در خصوص انتشار تصاویر سخت کرده است.

 

مشخصات قوای محرکه و موتور در این خودرو در حد یک راز مسکوت مانده است. اما قابلیت محرک چرخ‌های جلو یا تمام چرخ با توجه به درخواست و ذائقه مشتریان ارائه خواهد شد.

 

دیو سوچوفسکی مدیر عامل هیوندایی موتور آمریکا در این خصوص گفت: در نسل جدید مشتریان در تشخیص مدل‌های ۵ یا ۷ صندلی با مشکل روبه‌رو خواهند شد. نسل‌های آتی سانتافه با یک نسخه ۷ صندلی نیز ارائه خواهند شد تا نیاز طرفداران این خودروسازی به یک مدل خانوادگی کامل گردد. انتظار داریم در نیمه دوم سال این خودرو به شکل رسمی معرفی گردد.

 

اقتصادی ,خبرهای اقتصادی,سانتافه‌" src="http://www.beytoote.com/images/stories/news/96/01/9601-38t3980.jpg" alt=" اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی,سانتافه‌" />

 

اقتصادی ,خبرهای اقتصادی,سانتافه‌" src="http://www.beytoote.com/images/stories/news/96/01/9601-38t3981.jpg" alt=" اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی,سانتافه‌" />

 

اقتصادی ,خبرهای اقتصادی,سانتافه‌" src="http://www.beytoote.com/images/stories/news/96/01/9601-38t3982.jpg" alt=" اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی,سانتافه‌" />

 

اقتصادی ,خبرهای اقتصادی,سانتافه‌" src="http://www.beytoote.com/images/stories/news/96/01/9601-38t3983.jpg" alt=" اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی,سانتافه‌" />

 

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz