تلویزیون برای شب یلدا ویژه برنامه های همچون” خندوانه” در شبکه نسیم و برنامه هایی را با اجرای علی ضیاء و فرزاد حسنی به ترتیب در شبکه های یک و سه سیما تدارک دیده است.

به گزارش میزان، شبکه های مختلف سیما در آستانه شب یلدا ویژه برنامه های متفاوتی را برای مخاطبانشان در نظر گرفته اند که از این میان، می توان به تعدادی از این برنامه ها که پخش آن ها قطعی شده اشاره کرد.

 

*شبکه یک سیما

سید علی ضیاء در گفت و گویی که با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان داشت، از طرحی که توسط گروه برنامه سازشان به مدیران شبکه یک برای شب یلدا ارائه شده ، سخن گفت.

 

بنا بر گفته این مجری تلویزیون، اگر با این طرح از سوی مدیران موافقت شود این مجری با این برنامه روی آنتن شبکه یک می رود.

 

فرهنگی وهنری,علی ضیاء" src="http://www.beytoote.com/images/stories/news/95/09/95-09-03enews1342.jpg" alt="اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,علی ضیاء" />

 

او همچنین از تیتراژی که به عنوان یک سورپرایز برای مخاطبان در نظر گرفته شده است، صحبت کرد.

 

*شبکه دو سیما

شبکه دو سیما هنوز ویژه برنامه ای را به صورت رسمی به عنوان برنامه ویژه شب یلدا معرفی نکرده اما براساس اطلاعاتی که خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به دست آورده، گروه برنامه ساز ویژه برنامه شب یلدا در شبکه دو سیما هم اکنون در حال فعالیت هستند.

 

فرهنگی وهنری,شبکه دوسیما" src="http://www.beytoote.com/images/stories/news/95/09/95-09-03enews1343.jpg" alt="اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,شبکه دوسیما" />

 

مجری ویژه برنامه بلندترین شب سال در شبکه دو نیز هنوز مشخص نشده است.

 

*شبکه سه سیما

بنا بر گفته قائم مقام گروه اجتماعی شبکه سه، با اینکه هنوز تصمیمات قطعی نشده است اما به احتمال زیاد و براساس مصوبات صورت گرفته، برنامه ای با عنوان “حرف تو حرف” طی چهار شب و برنامه ویژه با عنوان”شب نشینی ۲″ تدارک دیده شده است.

 

این ویژه برنامه در شب یلدا به مدت ۳ ساعت روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

 

فرهنگی وهنری,فرزادحسنی" src="http://www.beytoote.com/images/stories/news/95/09/95-09-03enews1344.jpg" alt="اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,فرزادحسنی" />

 

قائم مقام گروه اجتماعی شبکه ۳ همچنین گفته است: مجریان در نظر گرفته برای این دو برنامه از هنرمندان شاخص هستند که برای برنامه “حرف تو حرف” یکی از بازیگران و برای اجرای “شب نشینی ۲” فرزاد حسنی در نظر گرفته شده است.

 

*برنامه “دورهمی”

مشاور رسانه ای مجموعه تلویزیونی”دورهمی” در گفت و گویی که با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان داشت، از مشخص نبودن ویژه برنامه شب یلدای “دورهمی” سخن گفت.

 

فرهنگی وهنری,مهران مدیری" src="http://www.beytoote.com/images/stories/news/95/09/95-09-03enews1345.jpg" alt="اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مهران مدیری" />

 

اعتمادی همچنین از مشغول بودن مهران مدیری برای ساخت فیلم سینمایی “ساعت ۵ عصر” سخن گفته است.

 

*برنامه “خندوانه”

براساس آنچه که چندی پیش رامبد جوان در صفحه شخصی اش اعلام کرد، برنامه “خندوانه” در شب یلدا میهمان بینندگان تلویزیون می شود.

 

فرهنگی وهنری,خندوانه" src="http://www.beytoote.com/images/stories/news/95/09/95-09-03enews1346.jpg" alt="اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,خندوانه" />

 

باید دید آیا “جناب خان” این عروسک محبوب و دوست داشتنی نیز تا شب یلدا به دیدار مخاطبان برنامه “خندوانه” می آید یا خیر؟!

 

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

پربازدیدهای رادیو و تلویزیون