گاردین | این زن پولساز‌ترین بازیگر سینمای جهان است

نشریه فوربس فهرستی از پولسازترین بازیگران فعال در هالیوود را منتشر کرد.«اسکارلت یوهانسون» با پیشی گرفتن از بازیگران مرد به عنوان پولسازترین بازیگر هالیوود در سال ۲۰۱۶ از سوی نشریه فوربس معرفی شد.

این بازیگر آمریکایی و ۳۳ ساله در حالی به این عنوان دست یافت که فیلم‌هایش چون «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» و «دورد بر سزار» در ۱۲ ماه گذشته ۱٫۲ میلیارد دلار در سطح جهان فروخته است.

«رابرت داونی جونیور» و «کریس اوانز» که هر کدام فیلم‌هایشان ۱٫۱۵ میلیارد دلار فروخته نیز به صورت مشترک جایگاه دوم این فهرست را به خود اختصاص دادند.

فوربس بر حسب فروش سالانه بلیت فیلم‌های هر یک از بازیگران اقدام به رتبه‌بندی بازیگران از حیث میزان درآمدزایی کرده است.

در این فهرست که بیشتر به بازیگران فیلم‌های پرفروش ابرقهرمانی اختصاص یافته است، «مارگت رابی» بازیگر فیلم «جوخه انتحار » در مکان چهارم و «ویل اسمیت» در مکان دهم جای گرفته و رتبه هشتم نیز به «رایان رینولدز» بازیگر فیلم «ددپول» رسیده است.

«امی آدامز»، «بن افلک» و «هنری کویل» بازیگران فیلم «بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت» نیز به ترتیب در رتبه‌های پنجم، ششم و هفتم جای گرفته‌اند.

اوایل ماه جاری نیز نشریه فوربس «کریس اوانز» را ارزشمندترین بازیگر هالیوود معرفی کرد که به ازای هر یک دلاری که دستمزد گرفته ۱۳۵ دلار برای سازندگان فیلم سود به ارمغان آورده است، در آن فهرست «یوهانسون» در رتبه سوم قرار داشت.

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz