چگونه چربی شکم را آب کنیم

چیزی در مورد آخرین راه آب کردن چربی شکم شنیده اید؟ می توانید تصور کنید که چربی شکم را با خوردن چربی از دست بدهید؟ به نظر غیر ممکن می آید، مگر نه؟ بر اساس نظر سردبیران (و کارشناسان) مجله پیشگیری، این امر بسیار امکان پذیر است. غذاهای خاصی وجود دارند که با خوردن آنها می توانید چربی دورشکم را بدون نیاز به انجام ورزش دراز و نشست بسوزانید. این غذاها منطقه شکم را در زنان هدف قرار می دهند و اگر شما آنها را در رژیم غذایی خود (در هر وعده غذا) قرار دهید، می توانید چربی دور شکم را به راحتی بسوزانید.

۱

مواد مورد نیاز روغن آجیل و دانه ها آووکادو زیتون شکلات چیزی در مورد MUFA شنیده اید؟ MUFA علامت اختصاری اسیدهای چرب تک غیر اشباع است. این چربی نوع سالمی از چربی در نظر گرفته می شود که چربی موجود در منطقه شکم را هدف قرار می دهد. MUFA ها «چربیهای خوب» هستند که باید در هر وعده غذایی گنجانده شوند تا این برنامه درست عمل کند. پنج گروه اصلی در بین MUFA ها وجود دارند که می توانید ازمیان آنها انتخاب کنید. در این چگونه هر کدام از آنها با جزئیات ارائه شده است.

۲

چگونه چربی شکم را آب کنیماز میان روغن های متعدد MUFA در دسترس برای پخت و پز یکی را انتخاب کنید. می توانید برای سوزاندن چربی شکم هر یک از روغن های زیر را در وعده های غذایی خود استفاده کنید: روغن کانولا، روغن زیتون، روغن گلرنگ، روغن بذر کتان، روغن کنجد، روغن بادام زمینی، روغن گردو، روغن آفتابگردان، روغن سویا و سس پستو.

۳

چگونه چربی شکم را آب کنیمدانه و آجیلی را انتخاب کنید که حاوی MUFA باشد. همه این آجیل ها و دانه ها چربی شکم را می سوزانند و می توانند به عنوان میان وعده مصرف شوند یا به بسیاری از دستور غذاها اضافه شوند: روغن بادام، کره بادام زمینی طبیعی (صاف و ترد)، کره بادام زمینی، دانه آفتابگردان بو داده، بادام زمینی بو داده ، دانه کدو بوداده، گردو، آجیل برزیلی، فندق، بادام، آجیل کاج، گردو، آجیل ماکادمیا، پسته، تخمه آفتابگردان، دانه کدو تنبل و دانه کنجد.

۴

چگونه چربی شکم را آب کنیمبرای سوزاندن چربی شکم، آوکادو را به وعده های غذایی خود اضافه کنید. آووکادو هاس یا فلوریدا را در غذاهای مختلف بگنجانید تا اسیدهای چرب MUFA را در رژیم غذایی خود داشته باشید.

۵

چگونه چربی شکم را آب کنیمتا جایی که می توانید زیتون بخورید . زیتون سیاه یا زیتون سبز را انتخاب کنید و ببینید که چربی شکمتان ناپدید می شود.

۶

چگونه چربی شکم را آب کنیمشکلات MUFA را در برنامه رژیم غذایی خود بگنجانید. برای افزودن به لیست MUFA های چربی سوز، چیپس های نیمه شیرین شکلات، چیپس یا تکه هایی از شکلات تلخ یا هر دو را انتخاب کنید.

نکات و هشدارها

در صورت هر گونه تغییر در عادات غذایی خود، همیشه با پزشک خود مشورت نمایید.
اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz