چگونه متوجه شویم چه کسی ما را در توییتر Unfollow کرده است

وقتی متوجه کاهش تعداد تعقیب‌کننده‌های خود در توییتر می‌شویم، می‌خواهیم بدانیم چه کسی ما را unfollow کرده‌است. متأسفانه خود توییتر راهی برای این کار ارائه نمی‌دهد. می‌توانید سعی کنید خودتان لیست تعقیب‌کننده‌هایتان را بگردید و این افراد را پیدا کنید، اما تنها در صورتی که لیست شما بسیار کوچک و یا حافظه‌ی شما بسیار قوی باشد این تاکتیک موفق خواهد بود. اگر شدیداً مشتاق به دانستن اینکه چه کسی شما را unfollow کرده؛ هستید، باید دست‌ به دامن برنامه‌های مستقل شوید.

برنامه‌ی Mr. Unfollowr
برنامه‌ی «آقای Unfollowr» یک سرویس است که فعالیت‌های شما را تحت نظر می‌گیرد و هرگاه کسی از لیست تعقیب‌کنندگان شما خارج شود شما را مطلع می‌سازد. نسخه‌ی رایگان این برنامه یک بار در روز از طریق پیام مستقیم یا ایمیل این قضیه را به اطلاع شما می‌رساند. نسخه‌ی پولی آن نیز برای کسانی که مایل هستند تعداد دفعات بیشتری در روز از این تغییرات باخبر شوند قابل دسترسی است. برای شروع، به وب‌سایت آن مراجعه نموده و با حساب توییتر خود وارد شوید. باید ابتدا از طریق توییتر به برنامه مجوز بدهید و @unfollowr را تعقیب کنید تا این سرویس برای شما فعال شود.

۲

برنامه‌ی Goodbye, Buddy!
اگر به برنامه‌ی Goodbye, Buddy! اجازه بدهید حسابتان را چک کند و پروفایل @GoodByeBuddy را تعقیب کنید، این سرویس تعقیب‌کنندگان شما را چک می‌کند و یک بار در روز لیست کسانی که شما را unfollow کرده‌اند را به‌ روز رسانی می‌کند. این سرویس بطور خودکار به شما اخطاری نمی‌دهد اما می‌توانید با ورود به وب‌سایت آن، آمار کسانی که شما را unfollow کرده‌اند را ببینید. این سرویس رایگان، ۳۰ نفر آخری که شما را unfollow کرده‌اند را حفظ می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا آپدیت‌های ساعت به ساعت باید به نسخه‌ی پولی ارتقاء دهید.

 

۳

برنامه‌ی TwUnfollow
بر خلاف برنامه‌های مشابه، برای استفاده از TwUnfollow نیازی نیست آن‌را تعقیب کنید. کافی است به وب‌سایت نرم‌افزار مراجعه کنید و با حساب توییتر خود وارد شوید تا به برنامه مجوز بدهید، این برنامه بلافاصله شروع به زیر نظر گرفتن تعقیب‌کنندگان شما می‌کند. تا ۴۸ ساعت پس از unfollow شدن، یک ایمیل اطلاع‌رسانی دریافت می‌کنید. همچنین می‌توانید مستقیماً از طریق پروفایلتان در TwUnfollow کسانی که شما را unfollow کرده‌اند را ببینید.

۴

برنامه‌ی SocialBro SocialBro
یک برنامه‌ی جامع تجزیه و تحلیل توییتر است که روش‌های متنوعی برای تحلیل و مدیریت حسابتان در توییتر به شما ارائه می‌دهد. علاوه بر ردیابی کاربرانی که شما را unfollow کرده‌اند، کاربرانی را که شما آنها را follow کرده‌اید اما آنها شما را follow نکرده‌اند را به شما نشان می‌دهد و از طریق آن به راحتی می‌توانید همزمان چند کاربر را follow یا unfollow کنید.SocialBro برای ویندوز، مکینتاش و سیستم‌عامل‌های لینوکس ارائه می‌شود و علاوه بر این، به عنوان یک افزونه برای گوگل کروم نیز قابل استفاده است.

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz