چگونه لاک ناخن زیبایی بزنیم

لاک ناخن یک دست و کلاسیک مانند تی شرت سفید و شلوار جین آبی است: هرگز از مد نمی افتد. اما چون رنگ براق و یک دست همیشه عالی به نظر می رسد به این معنا نیست که همیشه باید از آن استفاده کرد. به جای چسبیدن به یک رنگ خاص، دفعه ی بعدی که ناخن هایتان را لاک زدید کمی هنر قاطی اش کنید. از اشکال هندسی آسان گرفته تا پرواز به خارج از این دنیا و طراحی کهکشان روی انگشتان، این پنج روش برای روزهای دلچسب و شبهای دورهمی مناسب هستند. لاک خود را با ژاکتی چشم نواز، کفش براق و یا یک کیف پر زرق و برق ست کنید و بدرخشید.

 

۱

چگونه لاک ناخن زیبایی بزنیملاک دو رنگ برای تنوع بخشی به ظاهری خنثی همیشه لازم نیست ناخن های خنثی به معنی ناخن هایی کسل کننده باشد. این طراحی دورنگی از رنگ ملیح و سفید برای ایجاد پرداختی ملایم استفاده کرده است تا با هر لباسی در کمدتان ست شود. رنگ پایه را بزنید و سپس با استفاده از قلم مویی کوچک نقطه های سفیدی به پایین هر ناخن اضافه کنید. دوستانتان هرگز باور نخواهند کرد که به جای اتلاف وقت در سالن آرایشی همه ی این زیبایی حاصل دست شماست.

۲

چگونه لاک ناخن زیبایی بزنیمفضای خالی با استفاده ی درست از رنگ اگر طرحی را روی ناخن خود دوست دارید اما فکر می کنید به اندازه ی کافی مهارت کشیدن آن را ندارید، این مدل کاملا مناسب شماست. به دست ثابت و بدون لرزش نیاز ندارد. برای درست کردن یک مثلث در پایین ناخن خود از یک تکه نوار چسب استفاده کنید و قبل از مالیدن لاک آن را به ناخن خود بچسبانید. سپس قبل از اینکه رنگ کاملا خشک شود نوار چسب را جدا کنید و از طرحی که به وجود آمده لذت ببرید.

 

۳

چگونه لاک ناخن زیبایی بزنیملاک ناخن گل گلی برای موقعیتهای خاص از یک ناهار ناگهانی با دوستان تا یک عروسی در باغ، هیچ مراسمی برای ناخن هایی با گل های عاشقانه نامناسب نیست. از طرح رنگارنگ آن نترسید. از آنجا که بیشتر یک رویکرد انتزاعی است، لازم نیست گل رزها دقیق و کامل باشند. تنها کمی وقت بگذارید و در نهایت ناخن هایی پیدا می کنید که به زیبایی یک تابلو بهاری هستند.

۴

چگونه لاک ناخن زیبایی بزنیمناخن های کهکشانی که همه ی توجه ها را به سمت خود جلب می کند راحت باشید و گاهی با طرح های خیره کننده ناخن خود را به شکل کهکشان در بیاورید. ابتدا رنگی تیره روی ناخن خود بکشید و صبر کنید تا خشک شود. سپس از یک قطعه اسفنج برای ترکیب مخلوطی از رنگ های مختلف در طراحی کهکشان استفاده کنید. نقطه های سفید نماینده ی ستاره های این کهکشان هستند.

۵

چگونه لاک ناخن زیبایی بزنیماشکال هندسی با هر نوع ترکیب رنگی در این روش ساده استاد شوید و دیگر می توانید با هر رنگی اشکال هندسی بسازید. استفاده از سایه های خنثی برای مبتدیان مناسب است اما این بدان معنی نیست که نمی توانید از رنگ های براق نیز استفاده کنید. از آنجا که از نوار چسب استفاده می کنید نیازی نیست در مورد شکل نهایی نگران باشید.

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz