چگونه عاشق متولد مهر ماه شویم

سَنبل ماه مهر میزان است. داشتن رابطه ای متعهدانه با افراد متولد مهر ماه تلاش خاص و جدی را می طلبد اما مطمئناً تلاشی که انجام می گیرد بی نتیجه نیست. افراد متولد مهر ماه برای یافتن فرد مناسب خود صبر می کنند و زمانی که او را یافتند چیز دیگری غیر از او را نمی پذیرند. در این چگونه با خصوصیات افراد متولد مهر ماه و نحوه ابراز عشق نسبت به آنها آشنا می شویم.

۱

منصف و صادق باشید. افراد متولد مهر ماه به تعادل، عدالت و برابری اهمیت می دهند. این تصادفی نیست که نماد و سنبل این ماه شکل ترازو که نمادی از عدالت است می باشد. برای متولد مهر ماه هیچ چیز به اندازه بی عدالتی تنفر برانگیز نیست.

۲

سعی نکنید آنها را تنها بگذارید چرا که آنها دارای اجتماعی ترین خصوصیات هستند اما بیشتر گروه های صمیمی و خودمانی را دوست دارند. افرادی که دارای این خصوصیات هستند از منش خوبی برخوردارند و از شرکت در گروه های دوستانه کوچک لذت می برند.
افراد متولد مهر ماه افرادی شفاف و صادق هستند و این خصوصیت منحصر به فردیست که این افراد را از دیگران متمایز می کند. گاهی اوقات شما آنها را انتخاب می کنید چون افراد متولد مهر ماه باعث شادی شما می شوند.

۳

متولد مهر ماه به راحتی قلب خود را به کسی نمی دهد و فقط آن را یکبار به کسی که قرار است با او زندگی کند می بخشد. اگر شما عاشق یک متولد مهر ماه هستید خوش شانسید اگر او نیز شما را از قبل دوست داشته باشد و اگر متولد این ماه شما را دوست دارد ولی شما او را دوست ندارید نگران نباشید خودش از قبل این را حس کرده است.مراقب شکستن قلب آنها باشید زیرا متولدین این ماه بسیار حساسند.

۴

عشق و جذابیت با وجود متولدین این ماه آمیخته است. به تمامی تشریفات روابط عاشقانه آگاهند.
– اگر شما متولد ماه آبان هستید بسیار خوش شانسید چرا که اگر متولد مهر ماه عاشق متولد این ماه شود برای او هر کاری انجام می دهد.
– دلبری جزیی از ذات متولدین ماههای مهر و اسفند است. هر دوی آنها بسیار ظریف و شکننده هستند. وقتی متولد مهر ماه عاشق متولد اسفند می شود دیگر راه برگشتی وجود ندارد. هنگامی که این اتفاق می افتد هیچ چیزی از عشق فرد متولد مهر ماه نسبت به متولد اسفند کم نمی کند و همچنان راسخ است. متولد اسفند ماه از اینکه عاشق متولد مهر شود می ترسد، اما مهر ماهی قادر است به راحتی از عشق خاموش خود نسبت به او صرف نظر کند. اگر آنها از هم جدا شوند اصولا تقصیر هر دوی آنهاست. یک طرف رابطه متلود اسفند است که به احتمال زیاد به دلیل اینکه متولد ماه اسفند می ترسد قلب خود را به متولد ماه مهر دهد سبب شروع شکست این رابطه یا از دست دادن کامل آن می شود. طرف دیگر این رابطه متولد مهر ماه است که به احتمال زیاد به دلیل اینکه این نگرانی را از طرف ماه اسفند در مورد رابطه شان حس می کند سبب می شود تا تصمیمی عجولانه و بی پروا بگیرد که این رابطه شکسته شود و اقدام لازم را انجام می دهد. این کار به هر دوی آنها لطمه می زند چرا که آنها دو دلبر واقعی هستند. هنگامی که رابطه در سراشیبی سقوط است متولد اسفند درصدد تمام کردن رابطه به نفع خود است به نحوی که خود را در رابطه عاشقانه بی تقصیر نشان دهد. در ابتدا متولد مهر ماه نیز وجود عشق را انکار کرده ولی متوجه می شود که تن دادن به خواسته ماه اسفند و جدایی به هر دوی آنها صدمه می زند. رابطه آنها دوباره شکل می گیرد اگر متولد مهر ماه با غرور خود کنار آمده و به متولد اسفند شانسی دوباره دهد. در رابطه بین مهر و اسفند ممکن است این نقش جابجا شود. اگر هر دوی آنها به یکدیگر این فرصت را بدهند نتیجه شادی حاصل می شود.
– در حالیکه تعداد زیادی از مردم متولدین مهر ماه را بعنوان نزدیک ترین دوست خود انتخاب می کنند، متولد مهر ماه تعداد کمی از آنها را بعنوان دوست صمیمی خود که یاد گرفته اند که چگونه با متولد مهر ماه صمیمی شوند را می پذیرد.
– آنها به ندرت اجازه ورود شخصی دیگر را به خصوصی ترین رابطه خود می دهند که اگر شما به اندازه کافی خوش شانس باشید می توانید یکی از این معدود افراد باشید که آنها وفاداری و دوستی خود را با شما بدون مرز می دانند.
– آنها در میان رهبران جامعه بهترین هستند و در گرفتن تصمیم گیری های درست ماهرند. با این حال، آنها ممکن است برای نتیجه گیری زمان زیادی را صرف کنند که این نتیجه از نظر آنها ممکن است هر چیزی باشد.
– همچنین متولدین مهر ماه حساس و مهربان هستند، آنها توانایی منحصر به فردی در دانستن آنچه که دیگری حس کرده یا فکر می کند دارد و نیز چیزی که می خواهید با آن او را فریب دهید را به راحتی شناسایی می کند، پس مراقب باشید.
– متولد مهر ماه نمی ترسد از ایستادن روی چیزی که به آن باور دارد، بدون توجه به هزینه ای که بابت آن ممکن است بپردازد.
– متولدین این ماه جنگیدن را دوست ندارند مگر زمانی که به شیوه ای تهدید آمیز برخورد کنند که در این زمان از این خصلت خود چشم پوشی میکنند.
– آنها بسیار خانواده گرا هستند و زن و شوهر و در نهایت پدر و مادری عالی می شوند، آنها به شدت مراقب آنهایی که دوستشان دارند هستند و به طور طبیعی از خود گذشته اند.
– آنها تعادل و آرامش درونی با خود می آورند اما در عین حال می توانند جنگجویان وحشی بر سر آنچه که به آن باور دارند نیز باشند.

۵

عشق متولدین این ماه واقعی است بگونه ای که در اولین عشق یا بوسه خود به مانند کودکی هستند. متولدین این ماه اغلب در سنین جوانی همسر روح خود را پیدا می کنند اما در صورت جدایی بسیاری از آنها نمی دانند که چرا از هم جدا شدند. این است که در جدایی اغلب تقصیر از متولدین مهر ماه است زیرا اینگونه به نظر می رسد که آنها نمی خواهند شانسی دوباره را برای بازگشت به عقب و جبران آن و یا امتحان دوباره آن با شخصی دیگر به خود بدهند.

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz