چگونه عاشق دختر متولد فروردین ماه شویم

اولین برج تقویم جلالی فروردین است. مجذوب حرکت و استقلال، متولدین این برج همان انرژی سوزانی که علامت طبیعت پویای آن هاست در روابط شخصی خویش نیز دارند. در این چگونه نکاتی که انتظار می رود در ملاقات با دختر متولد فروردین ببینید؛ آوردیم.

۱

اولین چیزی که ممکن است شما در آشنایی با دختر متولد فروردین ماه متوجه شوید این است که هیچ یک از سه نوبتی که با او هستید به یک شکل نخواهد گذشت. دلیل آن این است که متولد فروردین مدام در جستجوی چیزهای جدید برای انجام و تجربه است و خود و عشق خود را در اعمالش غرق می کند. بنابراین اگر یک بار با دختر متولد فروردین روی دریاچه قایق سواری کردید، ممکن است دفعه بعد او دو صندلی در یک کنسرت موسیقی را رزرو کرده باشد. زن متولد فروردین به احتمال زیاد با شیوه های بشاش و شادی بخشی که برای انجام وظایفش طی می کند شما را متعجب خواهد کرد؛ در حالی که در اطراف او ممکن است هنوز کسانی اندر خم یک کوچه باشند. و جای تعجب نیست، هنگامی که شما وابستگی جوهر این فرد با آتش را که نمادی از پویایی و منبع انرژی شدید است، در نظر بگیرید.

۲

به احتمال زیاد یک زن متولد فروردین ماه حرفش را ناگفته نمی گذارد. صریح و بی پرده و رک و راست، مستقیما از اعماق قلبش و اغلب اوقات در جای نادرست سخن می گوید. ممکن است باور این نکته که او به راحتی به چاق شدن شما اشاره کند سخت باشد؛ اما درست در همان زمان به خاطر آرام پز خوبی که تهیه کرده اید قدردانی صادقانه اش را ابراز می کند. یک خطای صادقانه و ساده؛ یک زن متولد فروردین در برابر احساسات و عواطف اش راستگوست؛ به ندرت، زمانی که بخواهد به کسی حال خوبی بدهد، دروغ می گوید.

۳

زن متولد فروردین ماه گرم است اما اگر زیاد از او دوری کنید علاقه اش را از دست خواهد داد. اگر برای به دست آوردن زن متولد فروردین جدی نباشید و او را بازی دهید فقط به خاطر موقعیت های جدی تری که او خواهد داشت، از دستش می دهید. یک زن متولد فروردین به محیطی که از لحاظ فیزیکی برایش محرک باشد نیاز دارد و اگر مدت زیادی در چنین محیطی نباشد تبدیل به فردی بی میل، بی توجه و بی حوصله می شود. بنابراین اگر می خواهید همیشه توجه او را داشته باشید و او را به خود علاقه مند کنید؛ باید چیز جدیدی ارائه کنید و مشوق تجربه های نو برایش باشید.

۴

دختر متولد فروردین ماه ممکن است ناگهان بترسد یا عصبانی شود و در همان زمان دچار بثورات پوستی یا تبخال می شود. ممکن است شما بخواهید با یک مسافرت به همراه دختر متولد فروردین، او را مخفیانه سورپرایز کنید؛ او چیزهای برنامه ریزی نشده را دوست ندارد. چیزهایی مانند عجله برای رسیدن به پرواز، هتلی که رزرو نشده و در آخر خستگی که سبب سستی در محل کارش خواهند شد؛ ممکن است باعث ترک و دعوای بین شما شود. از طرف دیگر با یک اوقات تلخی ممکن است دستش را با غضب پرتاب کند و از دست شما بیرون بکشد و از شما دور شود. خوی متولد فروردین بدنام است؛ چیزی که شاهدی بر دلپذیر بودن او باشد وجود ندارد و ممکن است ناگهان برانگیخته شود. کلمات گرم و اقدامات شتابزده به سرعت سبب انحطاط او می شود.

۵

درحالی که در ملاقات با متولد فروردین ماه او شما را مسحور پویایی و ترکیب جذاب نشاط و درخشش خود می کند؛ اما خودتان در انتها ممکن است حسی از غرور و تکبر دریافت کنید. زمان هایی وجود دارند که او به شدت بر بهترین دانسته های خود پافشاری می کند؛ خواه سریعترین راه رسیدن به مرکز خریدی در مرکز شهر باشد، خواه تاریخ دقیق اولین باری که گوگل در دنیای مجازی ظاهر شد. با توجه به نماد برج فروردین که نوع خاصی از قوچ با سری خاص و سرسخت است، به احتمال زیاد در مواجهه با دختر متولد فروردین ماه همه استدلال های خود را در هم شکسته روی زمین خواهید دید و اوست که حرف آخر را در هر بحث و گفتگویی خواهد زد. این می تواند برای مردان متولد مرداد و آبان که منیت شان از یک ارتباط خوب برایشان مهم تر است، دشوار باشد. اما در نهایت غرور و صراحت بیش از حد متولد فروردین چیزی است که سبب می شود او با فعالیت و زرنگی خود جهان را در بر گیرد.

۶

متولدین برج فروردین به اینکه از راه خوشان کارها را انجام می دهند شناخته می شوند. بعید است شما بتوانید دختر متولد فروردین را در مورد روش تان برای میکس کردن موهیتو، تنها به این دلیل که همیشه این طور انجام شده است، متقاعد کنید. او برای انجام این کار بر راه خود اصرار دارد و ممکن است شما متوجه شوید که این کار را بهتر از شما انجام خواهد داد. این تمایل بر حسب موقعیت سیاره ها در زمان تولد او است که خارج از خط مشی جسورانه و مستقل او برای انجام کارها، سبب شده است متولدین فروردین به عنوان پیشگامان این جهان شناخته شوند. آنها کسانی هستند که می خواهند برای انجام یک پروژه جدید یا هدایت راهی نو، ابتکار عمل را در دست گیرند و با ذخیره عظیم انرژی و پویایی خود در اغلب، قریب به اتفاق موارد موفقیت شایسته خویش را کسب نمی کنند.

۷

آن روی سکه ی این شدت منحصر به فرد در طریق انجام کارها، بی حوصلگی با هر نوع محدودیت و مخالفتی است. متولد فروردین ماه به احتمال زیاد اگر خط مشی، مرد یا زنی را، سدی در مسیر اقدامات خود ببیند با خلق و خوی و طعنه واکنش نشان می دهد. در همان حال آن ها خوشی در زندگی را با افراط در قوانین و ضوابط بسیار، نمی گیرند. بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی هستید تا دختر متولد فروردین را به مکانی خاص ببرید؛ دوباره در این مورد فکر کنید. او ممکن است از انجام دادن یا ندادن رفتاری بیزار باشد و حتی ممکن است تنها برای رسیدن به هدف از مسیر خارج شود.

۸

سیاره حاکم بر نشانه فروردین ماه، مریخ است که خدای رومی جنگ بود. شاید این تاثیر است که میل شدید برای حرکت و بودن در میان انبوهی از چیزها را به او می بخشد. علاوه بر این فیزیک قوی نشانه برج فروردین است که سبب می شود ایشان حتی زمانی که حوصله ی رمانتیک بودن و نازک طبعی را ندارند؛ عاشقانی پرشور باشند. عشق ذاتی برای فعالیت های جسمی و فیزیکی و همچنین علاقه به ورزش و فعالیت در فضای باز در ایشان دیده می شود. بنابراین یک مسافرت همراه با قایقرانی یا چادر زدن زیر ستاره ها می تواند برای دختر متولد فروردین ماه ماجراجویی عاشقانه ایده آلی باشد و حتی شما با یکی، دو حرکت عاشقانه ی او سورپرایز شوید.

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz