چگونه ریمل بزنیم

ریمل، یک روکش است و باعث پررنگ تر شدن مژه ها می شود. ریمل باعث جذب شدن افراد به نگاه و چشمان شما می شود. زیرا مژه ها به خودی خود دارای رنگ کم رنگی هستند، و با زدن ریمل مژه هایتان پر و پررنگ جلوه می کنند البته در بعضی از افراد استثناست، برخی مژه های پررنگ و پری دارند. به هر حال اگر می خواهید ریمل بزنید آدابی دارد که در این چگونه برایتان گفته ایم.

۱

در ابتدا نگاه خود را به سمت پایین بیاندازید، در این حالت مژه هایتان را از ریشه تا انتها با ریمل به دقت برس بکشید تا اندازه مژه هایتان کشیده شود.
اگر می خواهید مژه هایتان پرتر به نظر برسند این کار را دو یا سه بار انجام دهید، نه بیشتر زیرا در صورت استفاده زیاد مژه هایتان به داخل یکدیگر می روند و شکل زیبایی را به شما نمی بخشد.

۲

به یاد داشته باشید که برس کشیدن به مژه هایتان باید به سمت بالا و خارج باشد تا نگاه شما در دیگران اثر کند و آنها جذب شما شوند. و اجازه دهید تا ریمل تان از حالت خیسی خارج شده وخشک شود و بعد اگر کارهای دیگری را که مد نظر دارید بر روی چشمانتان انجام دهید.

۳

برای اینکه چشمانی مانند یک غزال داشته باشید توصیه می کنیم قسمت بیرونی چشمتان را با ریمل بیشتری برس بکشید.

۴

برای اینکه یک نگاه و چشمان خاص داشته باشید توصیه می کنیم دفعه ی اول ریمل خود را با رنگ مشکی استفاده کنید ولی در دفعه ی بعدی از ریمل های رنگی استفاده کنید و ریمل رنگی را هم مثل ریمل مشکی از ریشه تا انتها برس بکشید.

۵

در نهایت اگر می خواهید ریمل تان باعث شود که مژه هایتان خیلی بلند شود و در ضمن حالت طبیعی خود را نیز حفظ کند، ما به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از استفاده از ریمل، از فر مژه استفاده کنید و بعد ریمل خود را بکشید. همچنین ازاینکه برس ریمل را چند بار پشت سر هم بکشید خودداری کنید.

۶

معمولا مدتی که می توان از یک ریمل استفاده کرد چهار ماه است و بعد از آن ریمل خشک می شود و باید آن را دور انداخت.

۷

اجازه ندهید که دیگران از ریمل شما استفاده کنند زیرا به این ترتیب میکروب و ویروس وارد ریمل شما می شود، به هنگام آرایش حتما نکات بهداشتی را رعایت فرمائید.

۸

– خانم هایی که دارای مژه های کوتاهی هستند بهتر است از ریمل های بلند کننده مژه استفاده کنند.
– آنهایی که دارای مژه های ضعیفی هستند، بهتر است از ریمل هایی استفاده کنند که دارای مژه خورده هستند.
– افرادی که دارای مژه های کم رنگی هستند بهتر است از ریمل های حجم دهنده استفاده کنند

 

 

۹

برای اینکه ریملی که استفاده می کنید تا چند ساعت در روز ماندگاری داشته باشد بهتر است از ریمل های ضد آب استفاده کنید و این ریمل ها بخصوص در تابستان خیلی موثر هستند زیرا در تابستان به علت گرمی هوا انسان عرق می کند و همزمان با آن باعث می شود که ریمل شما نیز به سمت پایین سرازیر شود و بریزد.

۱۰

اگر هنگام ریمل زدن، به برس ریمل سشوار بگیرید تا کمی گرم شود، بهتر روی مژه می خوابد و حالت بهتری خواهد داشت.

۱۱

افرادی که به ریمل دارای آلرژی هستند و یا حساسیت های چشمی هستند ولی با این حال مایل هستند که از ریمل استفاده کنند بهتر است ریمل های مخصوص این عارضه را خریداری کنند.

۱۲

ریمل‌هایی که دارای دو سر هستند برای اینکه چشمان شما حالتی زیباتر به خود بگیرد استفاده می‌شود. یک سر این ریمل‌ها مایع سفید رنگ دارد که هم محافظت کننده مژه ها از خشک شدن و شکننده شدن است و هم تقویت کننده و سر دیگر حاوی مایع ریمل است.

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz