چگونه دختر متولد آبان ماه را عاشق خود کنیم

دختر متولد در آبان ماه که نماد آن عقرب است، با توجه به موقعیت سیاره ها و و دیگر عناصر مربوط به نجوم یکی از قوی ترین بروج فلکی محسوب می شود. حال اگرعاشق دختر متولد آبان ماه شده اید با این چگونه همراه باشید تا بدانید چگونه او را عاشق خود کنید.

۱

زمانی که می خواهید درباره احساسات و نیت خود با یک دختر متولد آبان ماه صحبت کنید، به چشم های او نگاه کنید و به سادگی با او صحبت کنید. متولدین این ماه نگاه نافذی دارند و با چشم های خود به درستی همه چیز را حس می کنند. برای صحبت با او در کنارش نشسته و صمیمانه با متولد آبان ماه زمزمه کنید.

۲

درباره برنامه زندگی تان در آینده با اطمینان و صراحت کامل با او صحبت کنید. او دوست دارد از داشته هایت، میزان حمایت و پشتیبانی تو از خودش آگاه باشد، اما با این حال دوست دارد به همه چیز مسلط باشد.

۳

بیان شیرین و مثبتی داشته باشید، بخاطر آن شما را دوست خواهد داشت. دختر متولد آبان ماه دوست دارد در هر زمانی مورد تحسین شما قرار بگیرد حتی زمانی که در شرایط مطلوبی نیست. مطمئنش کنید که با او صادق هستید.

۴

نشان دهید که دارای ویژگی های مدنظر متولدین آبان ماه هستید تا عمل شما او را جذب خود کند. دختر متولد آبان ماه دوستدار نظم و انضباط، ادب، اطاعت، پاکیزگی، از خود گذشتگی، شور و شوق و اعتماد به نفس است. همچنین اجازه دهید تا بداند شما مشتاقانه پذیرای ابراز احساسات شدید او هستید. دختران متولد آبان ماه از طریق احساسات زندگی می کنند حتی اگر سریع احساسشان را نشان ندهند. به احتمال زیاد یکی از قوی ترین راه های بدست آوردن دختر متولد آبان ماه بیان احساسات است؛ فردی که قادر باشد شور و شوق و احساس شدید خود را بیان کند.

 

۵

بدانید که مادیات، هم می تواند و هم نمی تواند برایشان مهم باشد. در حالیکه آنها پول و قدرت را دوست دارند، همچنین قدردان عشق واقعی، احساسات، رمانتیسم، صداقت، عشق، وفاداری، دوستی، صمیمیت و در آخر و حداقل، داشتن شدت معاشقه است.

نکات و هشدارها

او ضعف خود را به راحتی نشان نمی دهد، عصبانی اش نکنید، اگر عصبانی شود خشم در صورتش نمایان می شود.
هنگامی که با هم قدم میزنید دست خود را پشت او بگذارید تا احساس امنیت کند.
سعی کنید او را شاد کنید و لبخند را بر لب او ببینید، در چشم هایش نگاه کنید و به چیزی که می گوید واقعا گوش دهید زیرا او قدردان این توجه شما است و احساس می کند که شخص منحصر به فردی برای شماست.
به یاد داشته باشید که متولد آبان ماه به راحتی پریشان می شود و وقتی که با نگاه نافذش به شما خیره می شود ممکن است بترسید. این بدان معناست که او با نگاه نافذ خود سعی دارد به شخصیت فردی که قرار است او را اداره کند پی ببرد، پس سعی کنید او حس نکند شما ترسیده اید، در واقع شما نیز به چشمان او خیره شوید. مانند مسابقه ای که بین دونفر برگزار می شود که متولد آبان معمولاً برنده می شود!
مراقب باشید که چگونه از او تعریف می کنید. دختر متولد آبان ماه عدم صمیمیت یا چاپلوسی شما را به خوبی خواهد دید. بهتر است معنی حرف خود را بیان کنید یا مراقب باشید چیزی که می گویید خلاف چیزی نباشد که همه می گویند. متولد آبان ماه از تعریف و تمجید زیاد از حد متنفر است.
همه متولدین آبان ماه این خصوصیات را نشان نمی دهند.
متولد آبان ماه حسود می باشد پس بیش از همه به او توجه کنید.
متولد آبان ماه دوست دارد مسئولیتی را به عهده بگیرد. اگر فکر می کنید که او تمایل دارد کاری را انجام دهد شما آن را انجام ندهید . او دوست دارد شما به اختیارات او احترام بگذارید. نترسید از اینکه با او باشید؛ متولد آبان ماه نیاز به کسی دارد که نزدیک او باشد.
اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz