چگونه حلقه ی تیره ی زیر چشم را مخفی کنیم

اگر شما هم جز افرادی هستید که زیر چشمتان حلقه های تیره دارید و گود شده است، تنها راه فوری پنهان کردن آنها است. حتی اگر به طور معمول آرایش نمی کنید، تنها آرایش زیر چشم تفاوت زیادی ایجاد می کند. با استفاده از یک پودر معدنی و یک قلمو شروع کنید و بر همه چیز سرپوش بگذارید.
۱

چگونه حلقه ی تیره ی زیر چشم را مخفی کنیمبا استفاده از نوک انگشت پودر پنکک را به آرامی زیر چشم بزنید. سعی کنید با استفاده از نوک انگشت دایره هایی روی حلقه های سیاه ایجاد کنید. پودر را بر روی حلقه ی دور چشم ضخیم تر و بر روی پف چشم نازک تر بزنید. به همین دلیل باید از نوک انگشت استفاده کنید تا بتوانید با نقاط مختلف صورت به طور خاص رفتار کنید.

۲

قلم موی آرایش را بردارید و زیر چشم خود بکشید. از وسط حلقه ی سیاه شروع کنید و به حاشیه ها بروید. این کار باعث می شود پایه ی کار به نرمی با پوست اطراف چشم یک دست شود.

۳

چگونه حلقه ی تیره ی زیر چشم را مخفی کنیمسپس با استفاده از سایه ی چشم سفید، در امتداد پلک پایین، زیر چشم را سایه بزنید. این کار باعث می شود که چشم های شما درخشان تر شوند و توجه افراد از حلقه های چشم به سوی خود چشم جلب شود. برس را به نرمی روی سایه بکشید تا با پایه ی پودری یک دست شود و حلقه ها کاملا ناپدید شوند.

نکات و هشدارها

در هنگام رفع حلقه های تیره، کار را از یک چشم شروع کنید و آن را تا انتها تکمیل کنید تا بهتر متوجه تفاوت ایجاد شده گردید.
برای رفع حلقه های چشم و البته برای آرایش استفاده از پودر پنکک به جای کرم پودر توصیه می شود. پنکک ها آسیب کمتری به پوست شما وارد می کنند و کمتر باعث چرب شدن و بسته شدن منافذ پوست می شوند.
اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz