چگونه جا لباسی دیواری بسازیم

زمانی که قبل یا بعد از یک روز پرکار به درب خانه می رسید، اغلب دستتان پر است. پاکت و مقاله هایی در یک دست، و کیسه هایی در دست دیگر و ژاکتی روی دستتان دارید. و اولین چیزی که معمولا به آن نگاه می کنید جالباسی است. در حالی که جالباسی های سنتی نیز می توانند کت و کیسه های شما را نگه دارند، می توانید از این پروژه برای ساخت و نصب مدل ساده و زیبایی استفاده کنید که دارای یک کشو پنهان برای نامه ها و اسناد نیز هست. مراحل ساده ی زیر را برای ساخت یک جالباسی دنبال کنید تا به لوازم شما سامان دهد.

۱

چگونه جا لباسی دیواری بسازیموسایل مورد نیاز چوب ۸/۳ × ۶ × ۲۴ اینچی چوب ۸/۳ × ۳ × ۲۴ اینچ چوب ۲/۱ × ۴ × ۲۴ اینچ قلاب کت اره تاجی شکل متر دریل رنگ پلی اورتان قلم موی رنگ چسب چوب گیره آویز پیچ مرحله ۱: طول آن را مشخص کنید و قطعات را برش دهید اندازه جالباسی مطلوب خود را تعیین کنید و ابعاد این پروژه را بر اساس اندازه دیوار خود تنظیم کنید. یک جالباسی چهار قلابی و ۲۰ اینچی این فضای کافی را در اختیار شما قرار می دهد. هر سه قطعه چوب را به طول ۲۰ اینچ برش دهید.

۲

چگونه جا لباسی دیواری بسازیممرحله ۲: اندازه گیری کنید و جای قلاب ها را با دریل سوراخ کنید قطعه ۸/۳ × ۶ × ۲۰ اینچی برای جلوی جالباسی است (این اندازه گیری اسمی است؛ اندازه ی واقعی ۸/۳ × ۵/۵× ۲۰ اینچ است). مرکز عمودی تخته، که در حدود ۲ تا ۴/۳ اینچ است، را علامت گذاری کنید و یک خط افقی در طول تخته بکشید. در ۴، ۸، ۱۲ و ۱۶ اینچ علامت بزنید. این علائم محل قلاب کت است. از مته ای استفاده کنید که قطر آن با قطر پیچ قلاب یکسان است. در محل علائم دریل کنید.

 

۳

چگونه جا لباسی دیواری بسازیممرحله ۳: رنگ آمیزی و پرداخت چوب چوب را با استفاده از یک قلم مو رنگ کنید. فقط بالا و پایین و چپ و راست کوچکترین چوب به رنگ شدن نیاز دارند. دو تخته ی دیگر را نیز در محل های لازم رنگ امیزی کنید. اجازه دهید تخته ها خشک شوند و سپس با پلی اورتان و با استفاده از دستورالعمل روی قوطی، آنها را پرداخت کنید. اجازه دهید تخته دوباره خشک شود.

۴

مرحله ۴: قلاب کت را نصب کنید قلاب و یا دستگیره مورد نظر خود را نصب کنید. از پشت پیچ را سفت کنید.

۵

چگونه جا لباسی دیواری بسازیممرحله ۵: پشت تخته ها را چسب بزنید دو طرف قطعه ی ۲/۳ در ۳ در ۲۰ اینچی را به چسب چوب آغشته کنید. این قطعه را بین دو قطعه دیگر قرار دهید، زوایای اطراف تخته ها را تراز کنید. قطعات را در جای خود با گیره محکم کنید، برای محافظت از پرداخت چوب از چوب بلااستفاده در دو طرف تخته استفاده کنید و اجازه دهید چسب خشک شود.

۶

چگونه جا لباسی دیواری بسازیممرحله ۶: آویز جالباسی را به پشت آن وصل کنید و آن را آویزان کنید آویز جالباسی را به پشت آن پیچ کنید و آن را به دیوار بیاویزید. اکنون جالباسی شما برای نگه داشتن نامه ها، کیف و کاپشن آماده است.

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz