چگونه با لوازم آرایشی جدید زیبا تر شویم

ما همه با ابزارهای زیبایی مانند بلندر آرایشی و برس پاک کننده صورت آشنا هستیم. اما به تازگی، سیلی از لوازم جدید وارد بازار شده اند که اغلب عجیب هستند. با این حال به قدری رایج شده اند که آشنایی با آنها ارزش دارد.

۱

چگونه با لوازم آرایشی جدید زیبا تر شویمحجم دهنده ی لب: حجم دهنده ی لب ابزاری است که لب ها را حجیم تر می کند و در اثر این حجیم تر شدن به گونه ها برجستگی بیشتری می دهد. اگرچه عواقب و عوارض زیادی از این ابزار گزارش شده است، با این حال اگر از این دستگاه طبق دستورالعمل و با احتیاط استفاده کنید بی خطر است. لب خود را در این وسیله قرار می دهید و به مدت ۱۰ تا ۲۰ ثانیه مکش کمی به لبهای شما وارد می کند. نتیجه ی به دست آمده چشم گیر نیست اما اگر تداوم داشته باشد خطوط لب را حجیم تر می کند و عضلات صورت را قوی تر می کند.

۲

چگونه با لوازم آرایشی جدید زیبا تر شویمغلتک صورت: مانند بسیاری از جدیدترین محصولات مراقبت از پوست که در بازار زیبایی غربی محبوب شده اند، غلتک صورت نیز ابتدا در آسیا ساخته شده است. این ابزار با سنگ یشم خالص ساخته شده و برای ماساژ صورت جهت بهبود عملکرد غدد لنفاوی، گردش خون بهتر و سالم تر و چهره درخشان تر استفاده می شود. از مرکز صورت شروع کنید و با فشاری ملایم به سمت بالای صورت حرکت کنید. سپس از چانه به سمت گردن ماساژ دهید. این محصول در ترکیب با کرم های صورت باعث جذب بهتر و پخش مساوی می شود.

۳

چگونه با لوازم آرایشی جدید زیبا تر شویمکارت مژه: اگر از ریمل مژه و ابرو استفاده کرده باشید، احتمالا حس آزار دهنده ی کثیف کردن پلک چشم در حین تلاش برای زیبا تر شدن را تجربه کرده اید. این تجربه برای افرادی که پلک چشم افتاده ای دارند بدتر هم هست. کارت شکلی شبیه پلک چشم دارد. می توانید آن را زیر مژه های پلک بالا و پایین قرار دهید و بدون ترس از کثیف کاری آرایش کنید.

۴

چگونه با لوازم آرایشی جدید زیبا تر شویماپلیکاتور لوسیون: لوسیون زدن به پا، بازوها و شکم آسان است، اما پشت کمر چه؟ چیزی برس مانند نیاز دارید که به آن اپلیکاتور لوسیون می گویند و کارش این است که به مکان های غیرقابل دسترسی با دست می رود و لوسیون را برای شما روی پوست ماساژ می دهد. اگر نمی خواهید در استخر کس دیگری این کار را برای شما انجام دهد، باید یکی تهیه کنید.

۵

چگونه با لوازم آرایشی جدید زیبا تر شویمبرس آرایش مسواک مانند: این برس آرایش مسواکی به تازگی خیلی محبوب شده است. اگر چه شکل عجیب و غریب آن شما را وسوسه می کند که کمی خمیردندان روی آن بزنید و به جان دندان هایتان بیوفتید، اما در واقع در استفاده از و ترکیب مواد آرایش صورت بسیار موثر است. موهای متراکم و فوق العاده نرم آن برای ایجاد یک پوشش بی نقص بسیار موثر است.

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz