چگونه اسباب بازی های کودک را ضد عفونی کنیم

اسباب بازی های نوزاد محیط مناسبی برای رشد میکروب ها هستند چرا که معمولا یا در دهان نوزاد هستند و یا روی زمین می افتند. در این چگونه ضدعفونی اسباب بازی ها را با تنها چند ماده ی موجود در خانه آموزش می دهیم. اسباب بازی های کودک خود را تمیز و ضدعفونی کنید، تا وقتی که کودک آنها را در دهان خود می گذارد آسوده خاطر باشید.

۱

چگونه اسباب بازی های کودک را ضد عفونی کنیم وسایل مورد نیاز: ۴/۳ فنجان آب مقطر ۴/۳ فنجان سرکه سفید مقطر ۲۰ قطره اسانس روغن لیمو ۲۰ قطره اسانس درخت چای بطری اسپری تمیز آب و سرکه را در بطری اسپری بریزید ۳/۲ فنجان آب مقطر و ۴/۳ فنجان سرکه مقطر اضافه کنید.

۲

چگونه اسباب بازی های کودک را ضد عفونی کنیم روغن اسانس را به بطری اسپری اضافه کنید ۲۰ قطره اسانس روغن لیمو و درخت چای اضافه کنید. اسانس روغن لیمو و درخت چای حاوی مواد ضد عفونی کننده طبیعی و بدون مواد شیمیایی مضر است. درپوش را عوض کرده و آن را خوب تکان دهید.

۳

چگونه اسباب بازی های کودک را ضد عفونی کنیم اسباب بازی های کودک را کاملا با این مخلوط اسپری کنید. نیازی به آبکشی اسباب بازی نیست، اما اگر مایلید می توانید بعد از چند دقیقه آنها را با دستمال پاک کنید.

۴

چگونه اسباب بازی های کودک را ضد عفونی کنیم اسباب بازی های کودک را خشک کنید. از یک پارچه تمیز برای خشک کردن اسباب بازی استفاده کنید و یا اجازه دهید در جاظرفی با هوا خشک شوند.

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz