چگونه از راه‌های ساده بگوییم «دوستت دارم»

آیا دنبال راهی برای شگفت زده کردن همسرتان هستید؟ یا تولد یا سالگرد ازدواج نزدیک است؟ باید بدانید برای گفتن دوستت دارم به کسی که دوستش دارید احتیاج به کار خارق العاده ای نیست بکه با یک کار کوچک می توانید او را از احساس خود مطلع کنید.

۱

گفتن دوستت دارم
او را با آماده کردن قهوه (یا چای) در لیوان زیبایی شگفت زده کنید.
برخورد اول می تواند در همان ابتدا بیشترین گویایی را داشته باشد. احساستان را با یک لیوان نوشیدنی محبوب او آغاز کنید. برای گفتن “دوستت دارم” به زبان خودتان، اولین نوشته ی احساساتی تان را بنویسید.

۲

گفتن دوستت دارم
نوشته های کوچکی را در سرتاسر خانه مخفی کنید
پیام های شخصی را روی تکه های کوچک کاغذ بنویسید. آن ها را جایی قرار دهید که می دانید در طول روز این پیام ها را پیدا خواهد کرد. چند تا مخفی کنید و آن ها را در جای خیلی سختی قرار ندهید، طوری که او تمام نوشته ها را در طول روز پیدا کند.

۳

گفتن دوستت دارم
در یک بطری برای او نامه بفرستید
پیامتان را در یک بطری قرار دهید. نوشتن نامه و ارسال به وسیله ی ایمیل حس خوبی به او می دهد ولی قرار دادن نامه در بطری تاثیر شگرفی دارد.

۴

گفتن دوستت دارم
برای او یک لیست آهنگ تهیه کنید
حتی اگر او در طول چند سال ۱۰ یا تعداد بیشتری آهنگ دوست داشته باشد، در طول یک شب خاص آن ها را با هم گوش کنید. یک کپی از این لیسب با خود نگه دارید تا شما را به یاد آن شب بیاندازد.

۵

گفتن دوستت دارم
کارت عاشقانه
چه چیزی بهتر از نوشته ی عاشقانه است؟ کلماتی عاشقانه را بر روی کارت های بازی بنویسید! زمانی که این ها را روی کارت های بازی می نویسید، متوجه خواهید شد که چه چیز هایی هستند که آن ها را برای شما خاص کرده اند. در باره ی خاطرات خوبتان بنویسید و به آن ها تصویر اضافه کنید.

۶

گفتن دوستت دارم
یک سبد هدیه با تمام وسایل که او دوست دارد بسازید
رفتن به بیرون و تهیه وسایلی که او خیلی دوست دارد این روز را به یک روز خاص تبدیل می کند. دسته کارت هایی را که می خواهید تنظیم کنید فراموش نکنید.

۷

گفتن دوستت دارم
شروع عصر با شمع
شمع ها محیط را بسیار احساساتی می کنند. بودن در خانه برای بیان احساستان سبب می شود شما خانه را با هر عطر فریبنده ای که می خواهید معطر کنید.

۸

گفتن دوستت دارم
یک شاهکار خوشمزه درست کنید
همه افراد از خوردن یک دسر خانگی خوش حال می شوند. از آشپزی لذت ببرید و چیزی رمانتیک بپزید. به نظر من، کیک با پودینگ شکلاتی خوب است. می تواند ترد باشد و در دهان آب شود. اندکی کره ی بادام زمینی به آن اضافه کنید تا زوجتان، شما را یک سرآشپز بداند.

۹

گفتن دوستت دارم
با هم قدم بزنید
در انتهای شب که خیابان ها خلوت تر هستند، با هم قدم بزنید و از خاطرات عاشقانه تان صحبت کنید.

۱۰

گفتن دوستت دارم
با هم یک فیلم رمانتیک ببینید
یک شب خوب، فضایی شخصی، صمیمی و احساسی فراهم می آورد که سال ها در خاطر شما خواهد ماند. هدیه ها و بیان احساسات فضای خوبی رقم می زند، اما انجام کار های جدید نیز می تواند به زیبایی این روز بیافزاید. او را با چیزی کوچک که به او نشان دهد دوستش دارید شگفت زده کنید. این شب، شبی به یاد ماندنی برای هر دوی شماست.اطمینان یابید که او منظور شما را متوجه می شود.

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz