چگونه ابروهایمان را پر کنیم

ابرو مسلماً یکی مهمترین اجزای صورت است. به چشم هایتان جلوه و به صورت تان بعد می دهد. اگر ابروهایتان بیش از حد روشن یا بسیار پراکنده و نامنظم است به راحتی می توانید آن ها را با پر کردن اصلاح کنید. با استفاده از بعضی تکنیک های اصلی آرایش می توانید همیشه ابروهای ایده آلی داشته باشید.

۱

ابروهایتان را اندازه گیری کنید. برای شروع به پر کردن باید بهترین نقطه شروع را پیدا کنید. برای این کار مداد ابرو یا برس ابروی خود را بالا نگه دارید به طوری که یک سر خط به بالای بینی و سر دیگر آن با گوشه داخل چشمتان در یک امتداد باشد. جهت برس باید از محلی باشد که ابروهایتان شروع می شود. اگر پایین تر از این خط هم مو وجود دارد باید آن ها را بردارید.
اگر ابروهایتان بعد از این خط شروع می شود باید به آرامی شروع به پر کردنشان کنید تا بهترین شکل خود را پیدا کنند.

۲

انتهای ابروها را پیدا کنید. مداد یا برس را بالا نگه دارید به طوری که یکی از خطوط تا بالای بینی و خطوط دیگر تا گوشه خارجی چشمتان برسد. جهت برس از پیشانی تا انتهای ابروهایتان است.

۳

در ابروهایتان قوس ایجاد کنید. از مداد یا برس برای پیدا کردن بهترین مکان قوس طبیعی ابروها استفاده کنید. با مداد خطی از گوشه بینی تا امتداد مرکز چشمتان بکشید. این مکان که در آن ابروهایتان به پایان می رسد (یا اگر به اندازه کافی بلند باشد به آن می رسد) جایی است که قوس باید در آن باشد.

 

۴

چگونه ابروهایمان را پر کنیم
ابروهایتان را شکل دهید. سه نقطه قبلی را برای بدست آوردن بهترین شکل ابروها به هم وصل کنید. موهای اضافه را با بند انداختن یا اپیلاسیون بردارید.

پر کردن ابروها

۵

انتخاب کنید که با چه وسیله ای می خواهید آن ها را پر کنید. گزینه های مورد استفاده برای این کار می تواند مداد ابرو، پودر ابرو یا کرم/ژل ابرو باشد. همه آن ها تقریباً به یک روش استفاده می شوند. به جز اینکه پودر ابرو باید با یک قلم مو استفاده شود. پودر از همه طبیعی تر به نظر می رسد در حالی که مداد مشخص به نظر می رسد. رنگ پر کننده را با رنگ طبیعی موهایتان هماهنگ کنید یا اگر ابروهایتان خیلی زیباست آن را یک درجه تیره تر کنید.

۶

چگونه ابروهایمان را پر کنیم
زیر ابرو را مشخص کنید. از پر کننده برای کشیدن یک خط خیلی نرم تا انتهای ابرویتان استفاده کنید. از داخل ابرو، جایی که موهای طبیعی دارد تا بیرون آن را پر کنید. خطی که کشیده خواهد شد سه نقطه ای که قبلاً اندازه گیری کردید -داخل ابرو، قوس و نقطه پایان- را به هم متصل می کند.

 

۷

شکل دادن را کامل کنید. با ایجاد خطوط خیلی روشن بیرونی دور ابرویتان ادامه دهید. فعلاً مرکز را پر نکنید. فقط شکل را کامل کنید. تا پایان دم ابرو (باریکترین قسمت) کار را ادامه دهید.

۸

ابرویتان را پر کنید. با مداد یا قلم مو ضربه های کوچک در جهت رشد موها بزنید. از لبه داخلی شروع کنید و کار را در طرفین تمام کنید. وقتی کار تمام شود ابروهایتان ممکن است کمی تیره به نظر برسند.

۹

چگونه ابروهایمان را پر کنیم
ابروهایتان را برس بزنید. از یک برس یا ژل روشن ابرو استفاده کنید. این کار رنگ بیش از حد را از روی ابروها بر می دارد و آن را در همه جای ابرو به طور مساوی پخش می کند.

نکات و هشدارها

اگر ابروهایتان برای صورت تان و رنگ طبیعی موهایتان بیش از حد روشن است، این را قبل از پر کردن آن ها در نظر بگیرید و طبیعی ترین رنگ را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz