چاق شدن صورت با روش های غذایی

ترکیب آجیل و خرما روشی برای چاق شدن صورت

مصرف مغزهای روغنی یکی از بهترین روش‌ها برای پرتر به نظر رسیدن عضلات صورت است. یکی دیگر از روش‌های بی‌عارضه و طبیعی برای پر کردن صورت و چاق کردن آن در مدت زمانی کمتر از یک ماه، استفاده از روش «حب ۴ مغز» است. شما در این روش به خرما و مغز پسته، بادام و فندق نیاز دارید. برای تهیه حب کافی است ۴ عدد از هر یک از این مغز‌ها را با ۲ عدد خرما ترکیب کنید و آنها را به صورت خمیری نرم درآورید. از این خمیر حب‌های گرد کوچک تهیه کنید و در طول روز ۱۰-۵ عدد از آنها را بخورید.

نکته: شما می‌توانید به جای خرما از شیره ‌خرما نیز برای خمیر کردن مغزها استفاده کنید.

چاقی صورت با نوشیدن آب کافی

یکی از نکاتی که شاید بسیاری از ما به سادگی از کنار آن می‌گذریم نوشیدن آب کافی در طول شبانه روز است. برخی از ما تصور می کنیم نوشیدن روزانه ۴-۳ فنجان چای یا قهوه، آب مورد نیاز بد‌نمان را تامین می کند درحالی که هیچ یک از مایعات و نوشیدنی‌ها نمی‌تواند جای آب را بگیرد و جای خالی آب را پر کند زیرا آب اثر معجزه‌گری بر روی پوست و چاقی صورت دارد. نوشیدن مقدار مناسب آب می‌تواند آب میان بافتی سلول‌های صورت را تامین و به این ترتیب به چاق‌تر شدن صورت و پرحجم شدن عضلات آن کمک کند.

نوشیدن آب در شرایطی که مشغول تمرینات ورزشی و بدنسازی هستید از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا معمولا مردان و زنانی که تمرینات ورزشی پیوسته و منظمی دارند با لاغری صورت مواجه می‌شوند و بعد از مدتی احساس می‌کنند که زیبایی اولیه صورت‌شان از بین رفته است.

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz