واکنش اصلاح‌طلبان قرچک، ورامین و پیشوا به اظهارات نقوی‌حسینی

به‌گزارش صفحه ایران، به دنبال اظهارات سیدحسین‌نقوی‌حسینی نماینده‌ مردم ورامین در جلسه رای اعتماد مجلس به ۳ وزیر پیشنهادی، اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا بیانیه‌ای منتشر کردند.

در قسمتی از این بیانیه آمده است:

اصلاح طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید در دشت ورامین ضمن ابراز خرسندی از نتیجه این جلسه ( رای اعتماد به هر سه وزیر پیشنهادی دولت) و قدردانی از ایستادگی و پافشاری بر اصول و اعتقادات عملی و شعارهای نمایندگانی که با رای‌ مردم به منظور استیفای‌ حق‌ مردم در مجلس حضور یافتند و این گام استوار و باشکوه و به یادماندنی را به بهترین شکل برداشتند و با این عمل خود باعث شادی دل و جان بی شماری از خردمندان و علما و فرهیختگان و دل‌سوزان نظام شدند، اما تعجب و تاسف خود را از مواضع نماینده فعلی دیار ۱۵ خرداد بیان می دارند.

در بخش دیگری از این بیانیه ضمن انتقاد از توهین نقوی حسینی نسبت به آیت الله منتظری، آمده است: مقام معظم رهبری تعبیراتی چون فقیهی متبحر و بزرگوار و استادی‌ برجسته که شاگردان زیادی از ایشان بهره بردند را نسبت به ایشان بکار برده اند.

در ادامه تصریح شده است:  چرا بایست تا این حد نسنجیده و بدون مدرک در مورد جناب آقای دانش آشتیانی( وزیر آموزش و پرورش ) سخنانی بی پایه و اساس بگوید که: دانش آشتیانی سال ۸۸ بازداشت شده است! یا دانش آشتیانی در مجلس ششم عضو فراکسیون مشارکت بوده‌اند!

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

پربازدیدهای احزاب و شخصیت ها

Sorry. No data so far.

آخرین خبرهای این سرویس