نحوه ی مشاهده برنامه های اخیرا آپدیت شده ویندوز ۱۰

به گزارش واحد فناوری صفحه ایران در تنظیمات پیش فرض , ویندوز ۱۰ برنامه های پیش فرض را همانند برنامه های نصب شده از طریق Store به روز رسانی می کند . ویندوز ۱۰ به طور اتوماتیک برنامه از قبل نصب شده و همچنین برنامه های Store را آپدیت و به روز نگه می دارد تا بهترین تجربه را برای کاربران به ارمغان بیاورد .
بیشتر این برنامه های پیش فرض و خیلی از برنامه های Store اغلب اوقات آپدیت هایی را دریافت می کنند ( به طور مثال بعضی از برنامه ها به روز رسانی های هفتگی دریافت می کنند ) مایکروسافت و توسعه دهندگان شخص ثالث اغلب ویژگی هایی جدیدی را برای نسخه های جدید برنامه معرفی می کنند .

امکان دارد شما علاقه مند باشید که بدانید کدام از برنامه ها اخیرا به روز رسانی شده اند تا مطمئن شوید که ویندوز ۱۰ به طور متناوب آن برنامه ها را به روز رسانی می کند یا برنامه ای را که از Store نصب کرده اید را عیب یابی کنید .

اگر کنجکاو هستید تا بدانید کدام یک از برنامه های ویندوز اخیرا به روز رسانی شده اند و یا این که برنامه های ویندوز ۱۰ در چه تاریخی به روز رسانی شده اند باید بگوییم که یک راه بسیار ساده برای فهمیدن تاریخ به روز رسانی و برنامه های اخیرا اپدیت شده وجود دارد . تنها کاری که باید انجام دهید این است که Windows Store app را باز نمایید .

مشاهده برنامه های آپدیت شده اخیر ویندوز ۱۰
مراحل زیر را انجام دهید تا  برنامه ویندوز ۱۰ که به تازگی به روز رسانی شده اند را مشاهده نمایید .
نکته : شما باید برای این کار با استفاده از حساب کاربری مایکروسافت خود در قسمت Store وارد شوید .
مرحله اول :  با تایپ عبارت Store در منوی استارت ویندوز و فشردن کلید Enter  , Windows Store را باز نمایید .

نکته : اگر با اجرای Store app به مشکل بر خوردید باید آن را دوباره نصب نمایید .
مرحله دوم : زمانی که Store app اجرا شد بر روی تصویر کاربری یا  user picture که در کنار کادر جستجو قرار دارد کلیک کنید . سپس گزینه Downloads and updates را انتخاب کرده تا تمام برنامه های اخیر نصب شده و همچنین برنامه های به روز رسانی شده ویندوز ۱۰ را مشاهده نمایید .

البته  Store app لیستی از برنامه های نصب و آپدیت شده از طریق Store را نشان می دهد و برنامه های کلاسیک دسکتاپی در این قسمت نشان داده نمی شوند . در حقیقت هیچ راهی برای مشاهده برنامه های کلاسیک به روز شده به صورت یک جا وجود ندارد .

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz