نحوه تغییر رنگ محیط گفتگو در برنامه MESSENGER اندروید

به گزارش صفحه ایران ، اغلب کاربران شخصی سازی را دوست دارند . اگر اندروید در یک چیز حرف اول را بزند آن چیزی نیست جزء قابلیت شخصی سازی . برنامه Google’s Messenger نیز از این قاعده مستثنی نیست . در این برنامه هر گفتگو یک رنگ به خصوصی دارد و شما می توانید رنگ گفتگو را از طریق منو تغییر دهید .

اولین کاری که باید انجام دهید این هست که برنامه را باز کرده و به قسمت مکالمه ای که قصد تغییر رنگ آن را دارید بروید . برای تعیین رنگ هر فرد مورد نظر و هر گفتگو ,  زمانی که در قسمت گفتگو هستید بر روی آیکون سه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید سپس گزینه People & options را انتخاب کنید .

شما در این قسمت تنظیمات کاربردی زیادی را پیدا خواهید کرد اما در انتهای این تنظیمات شما اسم فرد مورد نظر و اطلاعات تماس فرد  را مشاهده می کنید . در سمت راست این اسم یک آیکون به شکل پالت وجود دارد . با ضربه زدن بر روی این آیکون شما می توانید رنگ را تغییر بدهید . بر روی آن ضربه بزنید .

این کار باعث می شود که پالت رنگ ها با چندین رنگ نمایان شود . متاسفانه هیچ راهی برای انتخاب یک رنگ کاملا شخصی سازی شده وجود ندارد و رنگ انتخابی شما باید از رنگ های موجود در این پالت باشد . بنابر این یک رنگ را انتخاب نمایید . خوشبختانه تعداد رنگ ها قابل قبول است .

زمانیکه شما رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کردید تغییرات در قسمت مکالمه فرد حتی گزینه منو نیز اعمال می شود .

به همین راحتی شما می توانید این کار را برای هر مخاطبی که دوست دارید انجام دهید . متاسفانه این تغییر رنگ ها زمانی که از حسایب خود در دستگاه دیگر استفاده می نمایید لحاظ نخواهند شد .

 

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz