میدونستی که رابطه ی جنسی…..؟!!!

رابطه جنسی به خودی خود پر ازحاشیه و ماجراست که بعضی‌ها بیش از حد خود را درگیر آن می‌کنند. در این مطلب چند واقعیت عجییب درباره رابطه جنسی را ذکر می‌کنیم که برای داشتن یک رابطه جنسی بهتر  وحتی متفاوت‌تر کمک می‌کند. این ها واقعیت‌های علمی و مستند هستند که هم خواندنی و هم گاهی عجیب‌اند.

 1. طبق بررسی یک تیم علمی در دانشگاه اوهایو در آمریکا محققان به این نتیجه رسیدند که دانشجویان پسر دانشگاهها به طور میانگین ۱۹ بار در روز به رابطه جنسی فکر می‌کنند که در مقایسه با دختران که ۱۰ بار است میانگین بسیار بالاتری است.
 2. در کشورهای غربی نیمی از دختران در ۱۷ سالگی اولین رابطه جنسی خود را تجربه می‌کنند و ۱۰ درصد آنها بعد از سن ۲۴ سالگی باکرگی خود را از دست می‌دهند.
 3. در یک تحقیق جالب در سال ۲۰۱۲ از میان دختران بین سن ۱۵ تا ۱۹ ساله که رابطه جنسی داشته اند ۵۵ درصدشان آرزو کردند که ای کاش کمی بیشتر صبر می‌کردند و در سنین بالاتری اولین رابطه خود را شکل می‌دادند.
 4.  از دیگر واقعیات رابطه جنسی میانگین اندازه آلت تناسلی مرد است که در هنگام نعوظ ۱۴.۲۲ سانتی‌متراست. و مهمتر اینکه خیلی از زنان اصلا اندازه آلت تناسلی مردشان برایشان  اهمیتی ندارد.
 5. تحقیقات کارخانه کاندوم سازی Durex نشان داد که یونانی‌ها بیشترین میانگین رابطه جنسی را درجهان را دارند.
 6. حرف جی در جی اسپات به کاشف آن دکتر ارنست گرافنبرگ Ernest Grafenberg   در سال ۱۹۴۰ کشف کرد. خیلی جالب است این ثابت می‌کند که مردها می‌توانند اوج لذت زنان را کشف کنند
 7. تنها ۲۵ درصد زنان به ارگاسم واژینال می‌رسند و حدود ۱۰تا ۱۵ درصد زنان اصلا حس ارگاسم را تجربه نکرده‌اند.
 8. رابطه جنسی به طور میانکین ۱۰۰ کالری در مردان می‌سوزاند که اگر از زمان میانگین بیشتر باشد به ۲۰۰ کالری هم می‌رسد. اما زنان تنها ۶۹ کالری می‌سوزانند.
 9. دکتر فرانس دی وال محقق معروف جهان درباره رفتارهای شانپانزه ها می‌گوید: شانپانزه‌ها عاشق بازی جفت گیری و رابطه جنسی هستند آنها آنقدر این کار را می‌کنند تا از آن خسته و بیحال شوند!”
 10. ۸۵ درصد زنان از اندازه آلت تناسلی همسرشان راضی و خشنود هستند طبق تحقیقات جامع مجله علمی روانشناسی مردان و مردانگی، اما تنها ۵۵ درصد از مردها از اندازه آلت تناسلی خودشان راضی هستند.
 11. به طور میانگین ۲۸۰ میلیون اسپرم در هر بار ارضا شدن مردان وجود دارد که دقیقا اندازه اسپرم های خرگوش است.
 12. اندازه واژن زن  و کولیتوریس هم در هنگام رابطه جنسی بزرگ می‌شود گاهی حتی دوبرابر می شود.
 13. برخی حیوانات مثل گرگ‌ها خرس‌ها و حتی خفاش هم رابطه جنسی دهانی دارند.
 14. جالب است بدانید که برخلاف اینکه خیلی ها فکر می کنند بوی شکلات باعث تحریک جنسی می شود این بوی کدو حلوایی است که جریان خون را زیاد می کند و باعث تحریک جنسی می شود
 15. این دیگر خیلی عجیب است که در هنگام رابطه جنسی  داخل بینی متورم می شود درست مثل اندام های جنسی و دلیلش هم افزایش جریان خون در داخل بینی است.
 16. فشار خون پایین ممکن است به زندگی جنسی شما آسیب بزند چون میل جنسی را کم می کند

اینها همه واقعیاتی بود که دانستنش مصلما به ندانستنش می ارزد و مهم تر اینکه برخی باورنکردنی اند حتی خنده دار!

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz