مرگ موموز یک زن پس از آشتی

زن جوان پس از ۲ هفته قهر، با شوهرش آشتی کرد و به خانه برگشت اما صبح روز بعد جسد حلق‌آویز شده او داخل حیاط خانه پیدا شد.

اين حادثه صبح ديروز در مشهد رخ داد. وقتي ماجرا به قاضي‌ احمدي‌نژاد، بازپرس جنايي مشهد گزارش شد، وي همراه تيمي از كارآگاهان راهي محل حادثه در منطقه «قلعه ساختمان» شدند. همسر قرباني نخستين كسي بود كه با جسد وي روبه‌رو شده و پليس را خبر كرده بود. او در تشريح ماجرا گفت: من و همسرم از چند‌ماه پيش بر سر مسائل خانوادگي اختلاف داشتيم.

اختلافاتمان به حدي بود كه ۲هفته پيش او قهر كرد و به خانه پدرش رفت. در اين مدت تلاش كردم او را به خانه برگردانم و در نهايت شب قبل با هم آشتي كرديم و او به خانه برگشت. صبح كه شد، احساس كردم فرزندمان مريض شده است. براي همين او را با خودم به درمانگاه بردم اما وقتي برگشتم، با جسد همسرم روبه‌رو شدم.

او خودش را از درخت داخل حياط خانه حلق‌آويز كرده بود. همان لحظه فريادزنان از همسايه‌ها كمك خواستم و با كمك يكي از آنها جسد همسرم را پايين آورديم اما كار از كار گذشته بود و او نفس نمي‌كشيد. با اظهارات اين مرد قاضي جنايي به تحقيق از همسايه‌ها و شاهدان پرداخت اما كسي لحظه مرگ زن جوان را نديده بود. از سوي ديگر آثار ضرب و شتم نيز روي بدن اين زن به چشم نمي‌خورد و با اين حال با توجه به مرگ مرموز وي، قاضي دستور بازداشت شوهر قرباني را صادر كرد و تحقيقات تكميلي درباره اين حادثه ادامه دارد.

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

آخرین خبرهای این سرویس