متهم پرونده نگین غرب در دسترس نیست، آن هم متهمی که به گفته شعبه ۳۶ تجدید نظر استان تهران دارای همکاری لازم برای پرداخت پول مردم و طلبکاران نبوده‌است.

به گزارش صفحه ایران، هفته ای نیست که شکات پرونده کلاهبرداری مسکن معروف به نگین غرب به دفتر خبرگزاری تلفن نزنند و بیان نکنند که چه بر سر آنها آمده.
یکی از شاکیان نگین غرب درباره ادامه روند این پرونده که ۱۵ سالی است در دادگستری مطرح است ضمن تماس تلفنی به خبرنگار ما می گوید: هنوز ما به پولمان نرسیده ایم و مشخص نیست چرا تکلیف کار ما را روشن نمی کنند.
این اعتراضات باعث شده تا قوه قضاییه هم نسبت به تکلیف تعیین کردن برای شکات، حساسیت زیادی نشان دهد. محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه در نشست اخیر خود درباره این پرونده گفت: یکی از متهمان آقای فروغی محکوم شد و طرفهای او، با گرفتن پول نقد یا ساختمانی که تحویل شد، مصالحه کردند. ولی آقای ریاضی، متهم ردیف دوم همکاری نمی کند و اخیرا هم دادگاهی برای او تعیین شده ولی در حال حاضر او در دسترس نیست یعنی مشخص نیست متواری است یا مسافرت رفته.
سخنگوی قوه قضاییه درباره این محکوم توضیح داد: برای آقای ریاضی حکم جلب صادر شده و در حال حاضر هم یک سوم از شکات او، تعیین تکلیف شده اند. ولی حدود ۱۰۰۰ نفر دیگر از او شاکی هستند که باید به آنها ساختمان تحویل می داده. این ساختمانها هنوز تکمیل نیست و نیاز به وجه نقد زیادی دارد تا تکمیل شود. لذا این پرونده در مرحله رسیدگی از لحاظ استیفای حقوق مردم است و همکاران ما در دادگاه در حال تلاش هستند.

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

آخرین خبرهای این سرویس