قاتل دختربچه شش ساله کرمانی و مادرش دستگیر شدند

بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی وانقلاب کرمان از دستگیری قاتلان ریحانه دختر شش ساله و مادرش در کرمان خبر داد و گفت: سرقت، انگیزه اصلی قتل بوده است.

به گزارش صفحه ایران به نقل از میزان ، شهسواری بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب کرمان در تشریح جزئیات خبر اظهار کرد: قاتلان عید نوروز سال ۱۳۹۰ اقدام به این جنایت هولناک كرده بودند.

این مقام قضائی اعلام کرد: پس از دریافت گزارشی مبنی بر مفقود شدن یک دختر شش ساله و مادر ۳۱ساله اش در شهر کرمان موضوع در دستور کار دادستانی قرار گرفت.

وی افزود: طی یکسری اقدامات پلیسی توسط پلیس آگاهی استان کرمان مشخص شد قاتلان دو نفر ۳۱ ساله و ۲۸ساله هستند.

بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی وانقلاب کرمان در ادامه بیان کرد: پس از شناسایی، دستور دستگیری قاتلان توسط دادستانی صادر شد و پلیس آگاهی علیرغم اینکه این افراد چندین مرتبه با تغییر چهره و شگردهای دیگر موفق به فرار شده بوده‌اند نهایتا موفق به دستگیری این قاتلان حرفه‌ای شدند.

شهسواری عنوان کرد: قاتلان پس از سرقت طلا، جواهرات و ماشین و مقادیری وجه نقد از مقتول اقدام به خفه کردن این زن و فرزند شش ساله‌اش می کنند و سپس آنها را در یکی از مناطق متروکه و حاشیه ای شهر و در یک گودال حفر می‌کنند.

شهسواری با اشاره به اینکه زنان افرادی رئوف و مهربان هستند، هشدار داد: زنان بایستی بر عواطف و احساسات خود کنترل داشته باشند و فریب ظاهر افراد سودجو را نخورند.

وی گفت: متاسفانه در بسیاری از پرونده ها دیده شده است افراد رذل و شرور با طرح محبت کاذب اولیه و سوء استفاده از عواطف واحساسات پاک برخی از زنان ودختران،اقدام به فریب آنها می کنند و در نهایت نیز حوادث هولناکی به وقوع می پیوندد.

وی همچنین خطاب به مجرمین هشدار داد: بسیار ساده لوحانه است که افراد فکر کنند می توانند هر کاری را انجام دهند و کسی از آن باخبر نشود. مطمئنا افراد بایستی پاسخگوی اعمال خود در دادگاه عدل الهی و همچنین در برابر قانون باشند.

وی در پایان ضمن تقدیر از زحمات مامورین پلیس آگاهی استان اعلام کرد: قاتلان سوابق متعدد کیفری ازجمله آدم ربایی و تجاوز به عنف و ایراد ضرب و جرح عمدی در کارنامه سیاه خود دارند.

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

آخرین خبرهای این سرویس