فراخوان «طوبای زرین» اعلام شد

هفتمین همایش علمی تخصصی «طوبای زرین» همزمان با نهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جشنواره هنرهای تجسمی فجر، مرجان ادراکی – دبیر اجرایی طوبای زرین – درباره رویکرد این دوره از همایش گفت: این همایش سه روزه با رویکرد خوانش هنر امروز کار خود را آغاز می‌کند. حرکت پیشتازانه هنرمندان در طول تاریخ به سوی نوگرایی، امروزه سرعت بیشتری یافته است و به مقتضای پیچیدگی‌های انسان امروز، هنر گفتمانی را دربرمی‌گیرد که برای ارتباط با آن و درک معانی و اهداف آن، به هم‌اندیشی تمام فعالان این عرصه نیاز احساس می‌شود.

او افزود: هفتمین همایش علمی تخصصی طوبای زرین در تلاش است تا با حضور اندیشمندان، پژوهشگران و هنرمندان معاصر گوشه‌ای از بی‌شمار رویکردها و مولفه‌های هنر امروز را طرح و خوانایی آن را برای مخاطب آثار هنری تسهیل کند.

هفتمین همایش علمی تخصصی طوبای زرین در سه بخش خوانش هنر امروز (با رویکرد دهه ۶۰ تا ۹۰)، خوانش هنر امروز و خوانش هنر امروز (با رویکرد آینده نگری) و با حضور سخنرانان عرصه  هنر و اندیشه، از ۲۵ تا ۲۷ بهمن‌ماه در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

فراخوان این دوره همایش‌ها ششم بهمن‌ماه در سایت رسمی نهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر اعلام می‌شود. علاقه‌مندان برای ثبت‌ نام و شرکت در هفتمین همایش علمی تخصصی طوبای زرین می‌تواند به سایت ivafestival.ir مراجعه کنند.

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz