شرور مشهور کلیپ ساز دستگیر شد

دادستان بابل از دستگیری یکی از اراذل و اوباش معروف مازندران که به سبب مرتکب شدن جرائم مختلف و آزار و اذیت مردم خود را «شاه منطقه» معرفی می‌کرد، خبر داد.

به گزارش «تابناک»، به فاصله یک هفته از تحت تعقیب قرار گرفتن «محمود طالبی»، یکی از اشرار بنام بابل که به تازگی کلیپی خشونت بار منتشر کرده و ضمن ایجاد رعب و وحشت در منطقه، متواری شده بود، این شرور سابقه دار سحرگاه امروز دستگیر شد.

علی مرادی، دادستان بابل به اعلام این خبر به خبرگزاری میزان گفت: با تلاش شبانه روزی مأموران نیروی انتطامی و دستگاه قضایی استان مازندران این فرد ساعت ۳ صبح امروز در یکی از روستاهای بابل در مخفیگاهش دستگیر شد.

این در حالی است که این شرور یک ماه پیش از انتشار این کلیپ خشونت آمیز از زندان آزاد شده بود و پیش از آن در زندانی در سیستان و بلوچستان، در تبعید در حال گذراندن دوران حبس خود بود و ظاهرا با دریافت رضایت از شاکی خود توانسته بود بار دیگر آزاد شود.

در پی انتشار کلیپی که در آن محمود طالبی با قمه، با خشونت بی حد و حصر یکی دیگر از اراذل منطقه را مورد ضرب و شتم و فحاشی قرار می‌دهد و تلاش دارد با این شیوه از دیگر اراذل شهر مجاور، به اصلاح زهرچشم گرفته و ثابت کند، بی دلیل لقب «شاه مازندران» را دریافت ننموده (!)، مقامات قضایی بابل دست به کار شده و این فرد را به اتهام «محاربه و افساد فی الارض» تحت تعقیب قضایی قرار دادند.

گفتنی است، در پی بالا گرفتن رقابت اشرار برخی از شهرهای استان مازندران در هفته های اخیر کلیپ هایی توسط این اشرار در فضای مجازی منشر شد که در آنها، این اراذل برای یکدیگر شاخ و شانه می‌کشیدند، با فحاشی های رکیک یکدیگر را به مبارزه دعوت می‌کردند و از نشان دادن تصویر خود، نام بردن از خود و استفاده از سلاح های سرد و گرم در کلیپ‌هایشان ابایی نداشتند؛ کلیپ هایی که نگرانی های عمیقی برای شهروندان این خطه به همراه داشت و امنیت منطقه را به نوعی تحت الشعاع قرار داده بود.

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

پربازدیدهای آسیب ها

Sorry. No data so far.

آخرین خبرهای این سرویس