ماهنامه نسیم بیداری نوشت: سلیمی‌نمین گفت: «احمدی‌نژاد هم قسم خورده بود، قالیباف را از هستی ساقط می‌کند، نتوانست یک مورد تخلف از او بگیرد.»

این مجله در همین شماره با عباس سلیمی‌نمین، روزنامه‌نگار گفت‌وگو داشته است که بخش‌هایی از آن را در زیر می‌خوانید:

– «انگیزه رشد سیاسی» لازمه ورود به عرصه انتخابات است. این که آقای قالیباف این انگیزه را دارد نه تنها نمی‌توان اشکالی به آن وارد دانست، بلکه خوب است که یکی از مدیران توانا که در عرصه‌های مختلف خوش درخشیده است، به فکر این باشد که روزی رییس دولت شود.

– قالیباف هم در نیروی انتظامی هم در شهرداری کارنامه‌ای توام با تحول را از خود به یادگار گذاشته و طبیعی است که نگاهی جدی به رییس‌جموری شدن داشته باشد.

– خوشبختانه همه آنهایی که اصلاح‌طلب یا طرفدار احمدی‌نژادند دنبال افشاگری علیه قالیباف هستند. هیچکدام تا این دقیقه که در حال گفت‌وگو هستیم، نتوانسته‌اند مصادیقی از تخلف قالیباف را برای مردم معرفی کنند که اگر چیزی بود، حتما آن را در بوق و کرنا می‌کردند.

– دوستان اصلاح‌طلب اقدامات غیراخلاقی انجام دادند و با پیش کشیدن بحث تعاونی و ارقام دروغین سعی داشتند تا بگویند که قالیباف به بیت‌المال دست‌اندازی کرده است.

– این موضع اصلا ربطی به سازمان بازرسی کل کشور ندارد و یکی از اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر آن را پخش کرد.

– احمدی‌نژاد هم که قسم خورده بود که قالیباف را از هستی ساقط می‌کند، نتوانست یک مورد تخلف از او بگیرد.

– ما در ایران ۵ تا مدیر مثل قالیباف نداریم و دلیلی ندارد که تخریب چهره‌ای که یکی از سرمایه‌های نظام است را اصل بدانیم. مثلا می‌گویند که به آقای شهاب مرادی خانه ۴ میلیاردی را با تخفیف آنچانی داده‌اند.

– این دروغی بزرگ است. اصلا مگر در میدان هروی خانه‌ای به مبلغ ۴ میلیارد پیدا می‌شود؟

– یکی از شواری چهارمی‌ها به شهردار گفته است که اگر اعلام کند، وارد انتخابات نمی‌شود، همه این بحث‌ها تمام می‌شود.

– حرصی در آقای قالیباف نمی‌بینم و بر خلاف آن چه توسط برخی افراد انجام می‌شود، نه سفر استانی می‌رود و نه این که کارهای آنچنانی را انجام می‌دهد.

– در شهر گاهی تابلوهای مذهبی نصب می‌شود؛ گاهی علیه آمریکایی که تکلیفش برای مردم ایران روشن است و گاهی هم تابلوهای نقاش‌های مهم جهان. واقعا برای من سوال است که این کارها کجایش ایراد دارد و اگر شهرداری متولی چنین کارهایی نیست، پس کدام دستگاه یا نهاد به فکر در و دیوار شهر باشد؟

– از بس که احمدی‌نژاد و احمدی‌نژادی‌ها و جبهه پایداری به طور دائم و با هر شکلی تخریب شهردار را به عنوان یکی از کارهای اصلی‌شان قرار داده‌اند و به همین دلیل در درون جریان اصولگرایی، ذهنیت نه چندان صحیحی درباره قالیباف به وجود آمده است.

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

پربازدیدهای احزاب و شخصیت ها

Sorry. No data so far.

آخرین خبرهای این سرویس