سارق اينترنتی به حساب خواهرش هم رحم نكرد

برادر 47 ساله اي كه هنگام بستري شدن خواهرش در بيمارستان، از حساب بانكي وي 76 ميليون ريال سرقت كرده بود، توسط پليس فتا سمنان شناسايي و دستگير شد.

به گزارش صفحه ایران ، رئيس پليس فتاي استان سمنان اظهار داشت: خانمي اهل سمنان و ساكن “سوئد” كه مدتي است براي ديدار بستگانش به ايران آمده، با مراجعه به پليس فتا از برداشت غيرقانوني مبلغ ۷۶ ميليون ريال از حساب بانكي اش‌ خبر داد و اعلام شكايت كرد.
سرهنگ “سيدعلي ميراحمدي” افزود: شاكي ۶۹ ساله اين پرونده مدعي بود كه اين مبلغ به صورت اينترنتي از حساب بانكي وي خارج شده كه رسيدگي سريع به موضوع در دستور كار مأموران پليس فتا قرار گرفت.
وي به شناسايي فردي ۴۷ ساله كه مبلغ مورد نظر يكجا به حسابش واريز شده بود، اشاره و خاطرنشان كرد: با هماهنگي قاضي پرونده متهم به پليس فتا دعوت شد.
به گفته اين مسئول انتظامي، در بررسي كامل‌تر موضوع مشخص شد، متهم ۴۷ ساله برادر شاكي است و در زماني كه خواهرش بيمار شده و در بيمارستان سمنان بستري بوده است، براي تسويه حساب بيمارستان كارت بانكي شاكي و رمز آن را در اختيار مي گيرد.
ميراحمدي ادامه داد: متهم از اين فرصت استفاده كرده و با تعيين رمز دوم، پس از مدتي مبلغ ۷۶ ميليون ريال از حساب بانكي شاكي برداشت مي كند.
رئيس پليس فتاي استان سمنان انگيزه اين سارق اينترنتي را مشكلات مالي عنوان و به عموم شهروندان توصيه كرد: كارت و اطلاعات بانكي خود را در اختيار ديگران قرار ندهيد و با دقت در نگهداري از آنها از وقوع اينگونه جرايم جلوگيري كنيد.
اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

آخرین خبرهای این سرویس