زیبایی اندام زنان

با اینکه تمامی انسان ها میدانند که راز کاهش وزن و داشتن اندام زیبا کمتر خوردن و ورزش کردن میباشد باز هم کسی به این موارد اهمیتی نمیدهد و اگر هم اهمیت بدهد چند هفته یا حداکثر چند ماه عمل خواهد کرد . به نظر این دو روش راهی مناسب برای کاهش وزن میباشد اما میل به غذاهای مختلف و نبودن وقت مناسب برای ورزش کردن انسان را از این کار باز می دارد حال سوال پیش می آید که با این اوصاف چگونه به وزن ایده آل خود برسیم؟

سعی کنید غذاهای کم کالری را به وعده های غذایی خود اضافه کنید دقت کنید چیزی از رژیم غذایی خود حذف نکنید میوه و سبزیجات قدم اول شما برای این کار باشد سعی کنید روزانه بین ۵تا ۹ وعده از سبزیجات و میوه استفاده کنید این حجم از میوه و سبزیجات با اینکه زیاد به نظر می آید اما به دلیل داشتن فیبر باعث رضایتمندی در هنگام صرف غذا میشود و نیز سبب میشود تا کمتر غذا بخورید بخصوص غذاهای چرب زیرا این مواد جایگزین چربی هایی می‌‌شوند که ممکن است از سایر غذاها به شما برسد که همین امر به تناسب و زیبایی اندام شما کمک میکند.
نکته مهم اینکه سعی کنید میوه تازه مصرف کنید و از جوشانن وسرخ کردن بیش از حد سبزیجات اجتناب کنید زیرا خاصیت خود را از دست میدهد تناسب اندام و زیبایی پوست زنان کره ای و ژاپنی در واقع جزو منحصربه فردترین های دنیاست اما چرا؟ راز این زیبایی پوست و تناسب اندام آنها چیست که حتی انها در سنین بالا هم جوانی و جذابیت دارند؟
استفاده نکردن ازغذاهای پرکالری یک اصل مهم برنامه غذایی برای داشتن تناسب اندام آنهاست.و همچنین به مواد و ویتامین موجود در غذایشان اهمیت بسیاری می دهند و مهم ترین و اصلی ترین اصل تناسب اندام و زیبایی پوست آنها مصرف غذاهای دریایی است. سوشی یکی ازغذای بسیار محبوب آنهاست که سرشار از امگا ۳۳ و در عین حال کم کالری میباشد پس می توان گفت غذاهای دریایی اصل اول تناسب اندام و زیبایی پوست و موی انهاست.
دیگراصل مهم خوردن غذاهای نسبتا خام است مانند مصرف سبزیجات و میوه های خام است که به حد قابل توجهی چربی سوزی را در بدن سرعت می بخشد. این نکته را بدانید که در جدیدترین تحقیقات انجام شده دانشمندان یافتند که سبزیجات و میوه های خام سوخت چربی به خصوص در اطراف شکم و پهلو را تسریع می بخشند. نوع ورزش کردن بسیار مهم بوده ورزش ساده ای که انجام میدهند برای تناسب اندام و کاهش وزن سریع که باعث رسیدن به اندامی ایده آل در زنان این کشورها میشود ، پیاده روی و دوچرخه سواری به طور مداوم است . همین پیاده روی و دوچرخه سواری آنهم روزی ۳۰ دقیقه و ۱۰٫۰۰۰ قدم تنها ورزش مهم آنها برای حفظ وزن ایده ال و تناسب اندام است.
یکی از نوشیدنی های محبوب شرقی ها چای سبز میباشد . چای سبز دارای انتی اکسیدان فراوان میباشد که برای کاهش ورزن و زیبایی بسیار عالی است. نوشیدنی هایی مانند قهوه و مشروبات الکلی و نوشابه و خوردنی هایی مانند انواع کلوچه ها و کیک ها جایی در برنامه غذایی انها ندارند چون انها به طور جدی به این مسئله اعتقاد دارند که این مواد خوراکی موجب پیری و از بین رفتن جوانی و زیبایی پوستشان می شوند.
اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz