دو اشتباه کریم باقری…

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دوران ورزشی ام کم نگذاشتم و البته تصمیمات اشتباهی هم داشته ام.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  کریم باقری  امروز سالروز تولدش است و ۴۲ ساله شد. گفت و گویی با این مربی در موردو وضعیت پرسپولیس و سالروز تولدش  انجام داده که متنش را در زیر می خوانید:

* شرایط تیم پرسپولیس چطور است؟

تمرینات چند روز تعطیل است و بعد از آن دوباره برای حضور قدرتمندانه در لیگ استارت می زنیم. می خواهیم سال ۹۴ را با نتایج خوب به پایان برسانیم وهواداران خود را خوشحال کنیم.

*فکر می کنید بتوانید در سال ۹۴ دو دیدار باقی مانده را با پیروزی پشت سر بگذارید؟

بازی های سختی مقابل تراکتورسازی و صبای قم داریم ولی برای برنده شدن باید تلاش کنیم.  امتیازهای مهمی در چند بازی از دست دادیم.

*چرا پرسپولیس در دقایق پایانی گل می خورد؟

در چند بازی اخیر در دقایق ۸۰ به بعد گل خوردیم این مساله حسرت بار و ناراحت کننده است. یک گل  حاشیه امنیتی محسوب نمی شود و نباید بازیکنان خود را با یک گل اختلاف برنده بدانند.

*مدافعان پرسپولیس اشتباه های زیادی داشته اند؟

در فاز دفاعی و تهاجمی اشتباه های فردی زیادی داشته ایم با این حال هنوز شانس قهرمانی داریم. اگر هوشیارتر بودیم اکنون شاید اختلاف امتیازی با تیم صدرنشین نداشتیم.

  • می توانید قهرمان شوید؟

پرسپولیس تیم شایسته ای است و لیاقت قهرمانی دارد و زیبا هم بازی می کند. بنابراین قهرمانی دور از دسترس نیست البته باید تلاش کنیم.

 

*امروز شما ۴۲ ساله شدید. برایتان جشن تولد در خانواده گرفته اند؟

از من سن و سالی  گذشته البته چند سالی است که در سال های اخیر در خانواده ها تولد می گیرند. در خانواده ما هم این رسم باب شده اکنون چند سالی هم هست که در تیم های ورزشی هم برای بازیکنان و مربیان تیم ها جشن تولد می گیرند. من از همه کسانی که به من لطف دارندو  تولدم را تبریک گفتند و  از رسانه ها و مردم تشکر می کنم که همیشه ما ورزشکاران را مورد حمایت و لطف قرار داده اند.

* از اینکه فوتبالیست شدید پشیمان نیستید؟

من در ورزش نهایت تلاش خودم را کرده ام و هیچ وقت پشیمان نیستم و در دوران ورزشی ام کم نگذاشتم البته تصمیمات اشتباهی هم داشته ام.

*مثلا چه تصمیمات اشتباهی؟

یکی از اشتباه هایم این بود که از بوندس لیگا پیشنهاد داشتم و این پیشنهاد را رد کردم اشتباه دیگرم خداجافظی زودهنگام از تیم ملی بود. این دو اشتباه  را در دروان ورزشی انجام دادم . شاید اگر بیشتر برای تیم ملی بازی می کردم افتخارات بیشتری در سطح ملی کسب می کردم.

  • چه نفراتی در فوتبال شما تاثیرگذار بودند؟

دو نفر تاثیر زیادی در فوتبالم داشتند. سیروس قایقران و احد شیخ لاری،  در تیم کشاورز من  در خط دفاع بازی می کردم اما سیروس قایقران،  من را به پست هافبک دفاعی آورد. من در کار حمله هم موفق بودم و گلزنی می کردم و فوتبال به چشم آمد البته همه مربیان برایم زحمت کشیدند و قابل احترام هستند.

 

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

آخرین خبرهای این سرویس