هدف این بار؛ عادل فردوسی پور!

دوران بیانیه نویسی مایلی کهن آغاز شده است؟

مدیر فنی تیم ملی امید معتقد است به او در تلویزیون وقت نمی دهند.
 عادل فردوسی پور در برنامه ۹۰ از رفتار مایلی کهن طی چند ماه گذشته انتقاد کرد. مایلی کهن که پیش از این در مصاحبه های مختلف به انتقاد از عادل پرداخت و حتی او را کروشی پور خواند، در این برنامه فرصت پاسخ دادن نیافت. او حالا نقشه هایی در سر دارد و به نوشته روزنامه گل قرار است بیانیه ای را علیه مجری و تهیه کننده ۹۰ صادر کند. مایلی کهن که در ماههای گذشته در چندین و چند برنامه زنده تلویزیونی حضور داشته و در تمام آنها به انتقاد از کروش و موافقانش پرداخته است، همچنین اعتقاد دارد به او زمانی در تلویزیون داده نمی شود! مدیر فنی تیم ملی امید در این باره خطاب به رئیس صدا و سیما می گوید: «آقای سرافراز من هم مال این مملکت هستم، به من هم فرصت دفاع بدهید.»

این درحالی است که مایلی کهن از زمان بازگشت تیم امید به یک برنامه تلویزیونی در شبکه خبر رفته و انتقاد تندی کرده ف همچنین در برنامه های دیگری هم روی آنتن رفته است. البته نزدیکان به فردوسی پور بعد از حذف تیم امید ، از این گفته بودند که تلاش هایی برای دعوت از مایلی کهن به ۹۰ انجام گرفته که موفقیت آمیز نبوده است.

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

آخرین خبرهای این سرویس

iranpage

backlinkmy.com has expired

Because of this, the existing content of your website is not showing. If you are the registrant of this domain name and want to continue the use of your website, please contact iranpage with an email to iranpage@support.hostcontrol.com to renew the domain name.

iranpage