دشمن برنامه زیادی برای فروپاشی خانواده در کشور را طراحی کرده است

مسئول بسیج جامعه زنان کشور گفت: دشمن برنامه ریزی های زیادی برای فروپاشی خانواده ها در کشور ما طراحی کرده است و دشمن می‌خواهد زن را از خانواده دور کند و طهارت و پاکی را در درون خانواده نشانه بگیرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، مینو اصلانی در همایش نکوداشت بانو دباغ این بانوی انقلابی که در شبستان حضرت نجمه خاتون (س) در حرم حضرت معصومه(س)برگزار شد با اشاره به بزرگداشت شخصیت زن در عرصه های انقلابی و اسلامی عنوان کرد: زنان مجاهدی چون دباغ این بانوی انقلابی و ۷ هزار شهید زن در کشور پشتوانه عزت سرافرازی دختران جامعه ما هستند.

مسئول بسیج جامعه زنان کشور افزود:متاسفانه غرب به یک آشفتگی بزرگی رسیده است که در آن خانواده و تشکیل زندگی و فرزندان جایگاه واقعی خود را از دست داده است و زنان در چنین فضایی احساس بی پناهی می کنند.

وی خاطرنشان کرد:علت این احساس بی پناهی این است که حقوق واقعی شان پایمال می شود و به عنوان زن و عنصری مهم و کارآمد به او نگریسته نمی شود بلکه یک ابزاری برای تحقق اهداف سرمایه داری است.

اصلانی بیان کرد:برنامه ریزی های زیادی برای فروپاشی خانواده ها در کشور ما طراحی شده است و دشمن می خواهد زن را از خانواده دور کند و طهارت و پاکی را در درون خانواده نشانه بگیرد.

وی پیام انقلاب اسلامی را برای زنان آزاده جهان، مقاومت و ایستادگی و حفظ عفت و پاکدامنی برشمرد و افزود: امثال بانو دباغ با ایستادگی در فضای حجاب و عفاف و مقاومت به جایگاه وارسته ای دست یافته اند که برای زنان و دختران ما الگوی مهمی است.

مسئول بسیج جامعه زنان کشور اظهار داشت:بانوان با روحیه انقلابی خود درس بزرگی به زنان در جهان می دهند، یکی از شخصیت های علمی و زنان اندیشمند در غرب کتابی درباره بحران هویت زنان در غرب می نویسد و می گوید زنان به درجه ای رسیده اند که دیگر حاضر نیستند لباس های زننده و مبتذل بپوشند.

وی یادآور شد: دختری ۱۱ ساله در آمریکا نیز وقتی متوجه می شود لباس مناسبی برای دختران وجود دارد جنبشی تشکیل می دهد و علیه ابتذال جامعه خود حرکت هایی را ایجاد می کند و خواستار لباس و پوشش مناسب برای دختران است که این آثار و برکات انقلاب اسلامی می باشد.

اصلانی اظهار کرد:امروزه در بسیاری از جوامع غربی و آمریکایی نیز شاهد تشکیل جنبش هایی در جهت بازگشت زنان به کرامت و فطرت خود هستیم و در صدد معرفی حریم برای زن با پوشش مناسب می باشند.

وی ادامه داد:حتی تشکل هایی مانند خویشتنداری در بین افراد ایجاد شده که زنان و مردان تعهد می بندند که به غیر از ازدواج از راه شرعی هیچ ارتباطی ایجاد نکنند چرا که آن ها زیبایی و عفت زنان انقلابی ما را دیده اند و درس گرفته اند.

مسئول بسیج جامعه زنان کشور بیان کرد:بسیاری از زنان در خارج از کشور که خانواده خود را متلاشی می بینند حتی عنوان می کنند که حسرت یک زندگی و کانون خانواده را می خورند.

وی گفت: گویا زنان حتی در بالاترین سطح علمی و جایگاه اجتماعی که دارند کمبودهایی را احساس می کنند و فهمیده اند که همه جنبه های زنانگی باید تبلور پیدا کند اما غرب با تبلور احساس های زنانه ای مانند احساس مادرانه در کانون خانواده مخالف است.

اصلانی عنوان کرد:بیدار شدن زنان جهان یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است. زنان مسلمان ایرانی الگوی مناسبی برای زنان غرب در حفظ پاکدامنی هستند.

وی خاطرنشان کرد:امروز زن غربی می خواهد به فطرت خود بازگردد از این رو از زنان مسلمان الگو می گیرند اما راه سختی در پیش دارند چرا که بسیاری از این زنان پل های پشت سر خود را در جامعه مملو از ابتذال خراب کرده اند و سازوکارها را از میان برده اند و نسل را تخریب و طهارت نسل را نابود کرده اند.

مسئول بسیج جامعه زنان کشور در این باره ادامه داد: در آمریکا ۳۵ میلیون نفر نامشروع به دنیا آمده اند و در انگلیس ۵۰ درصد جامعه طهارت خود را از دست داده‌اند.

وی عنوان کرد:زنان و دختران ما باید پای آرمان های انقلاب ایستادگی کنند و پای همه کنایه ها و طعنه های بیگانه صبور باشند و دست از آرمان خود برندارند تا هدیه ایستادگی و مقاومت را برای زنان غرب جهان به ارمغان بیاورد.

اصلانی تصریح کرد:الگوی زنان ما نه شرقی و نه غربی است و این آرمان زنان بسیجی است که در عرصه های مختلف اجتماعی و اقتصادی ایستاده اند و با تکیه به ولایت و آرمان ها ایستادگی می کنند.

وی بیان کرد:هجمه هایی سنگینی علیه ما وجو دارد و زن مسلمان دارد باید هوشیارانه این هجمه ها را بشناسد.

مسئول بسیج جامعه زنان کشور تاکید کرد: امروز هیچ یک از الگوهای زن شرقی و غربی قابل اعتنا نیست بلکه حضور مجاهدانه زن مسلمان در صحنه می باشد که قابل تقدیر است از این رو همه زنان و دختران باید آرمان های انقلاب را به خوبی پاس بدارند.

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

آخرین خبرهای این سرویس