خودرویی که در باران چترش باز می شود (+عکس)

یک گروه خلاق یک چتر بزرگ برزنتی بزرگ را برای اتومبیل در سقف خودرو‌اش جا داده تا بتواند آن را از آلودگی ناشی از باران، گرد و غبار، گل و لای و خورشید حفظ کند.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که با به تمیز نگه داشتن خودرویتان حساس بوده و همواره در حال شستن اتومبیلتان هستید، یا از بارش ناگهانی باران پس از تمیز کردن خودرویتان نگران می‌شوید، از یک چتر بزرگ برای حفظ اتومبیلتان استفاده کنید.

چتر الکتریکی برای تمام فصول

 

به گزارش عصر ایران به نقل “تاپ‌گیر”، یک گروه خلاق یک چتر بزرگ برزنتی بزرگ را برای اتومبیل در سقف خودرو‌اش جا داده تا بتواند آن را از آلودگی ناشی از باران، گرد و غبار، گل و لای و خورشید حفظ کند.

اقتصادی,خبرهای اقتصادی, خودرو" src="http://www.beytoote.com/images/stories/news/96/02/9602-39t154.jpg" alt=" اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی, خودرو" />

 

این چتر الکتریکی در ۸ ثانیه باز شده و با یک بار شارژ تا ۴۵ روز کار می‌کند. از طرفی این چتر برای یک پیکنیک و اسقرار در طبیعت ابزار مناسبی محسوب می‌شود. چرا که می‌تواند با ایجاد سایه به تعدیل درجه حرارت کمک کرده و و از آسیب بیشتر نور خورشید یا باران‌های سیل آسا به وسایل و تجهیزات بکاهد.

 

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz