حواشی دومین روز برگزاری جشنواره فجر در کاخ جشنواره/ از ساعت خروج آقای منتقد از سالن تا رقابت در شبکه های اجتماعی + تصاویر

جهت مشاهده در ابعاد بزرگ روی عکس کلیک کنید

امروز را می‌توان روز رسانه‌های آنلاین نام گذاشت! در دومین روز جشنواره رسانه‌های فعال در تلگرام و اینستاگرام با استفاده از قابلیت‌های تازه‌ای که این برنامه‌ها دارند، در انتقال هرچه سریع‌تر اخبار بزرگترین رویداد سینمایی کشور با یکدیگر رقابت می‌کنند و کافی است یکی از این رسانه‌ها را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید تا از هیچ اتفاقی بی‌خبر نمانید.

به نظر می‌رسد در دومین روز جشنواره چالش مسعود فراستی در برج میلاد به راه افتاده بود و رسانه‌ها در پی او بودند که کدام فیلم را تا انتها می‌بیند و در هنگام نمایش کدام فیلم سالن را ترک می‌کند، البته ماجرا به روز گذشته برمی‌گردد که خبری منتشر شد که مسعود فراستی دقیقه ۶۴ فیلم «ایتالیا ایتالیا» به کارگردانی کاوه صباغ‌زاده سالن را ترک کرد، امروز هم این منتقد فیلم «دعوتنامه» به کارگردانی مهرداد فرید را در دقیقه ۱۹ ترک کرده بود که همین موضوع بدل به یکی از اخبار رسانه‌ها شده بود.

کاتالوگ جشنواره فیلم فجر در دومین روز از جشنواره فیلم فجر رونمایی شد، این کاتالوگ همچون سال گذشته که یکی از المان‌های سینما بود، امسال به شکل کلاکت و به سردبیری طاها ذاکر تهیه شده است. امروز علاوه بر کاتالوگ، مینی کاتالوگ‌هایی که شامل همه اطلاعات آثار حاضر در جشنواره است، نیز رونمایی شد که در اختیار نمایندگان رسانه‌ها قرار گرفت.

 

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz