حماسه ۹ دی، انقلاب دیگری در تاریخ جمهوری اسلامی بود

محمدزارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌هایگروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان این که حماسه ۹ دی انقلاب دیگری در تاریخ جمهوری اسلامی بود، اظهار داشت: تا پیش از حماسه ۹ دی برخی تصور می‌کردند انقلاب‌گرایی دیگر از بین رفته است و کسی به دنبال آن نمی‌رود.
وی با تاکید بر اینکه حماسه ۹ دی تبلور انقلاب دیگری در انقلاب اسلامی بود، ‌گفت: حماسه ۹ دی، رویش عظیمی در انقلاب‌مان بود و یکی از گام‎های موثر و مهم آن پایبند کردن جوانان به انقلاب اسلامی بود.
فومنی ادامه داد: دشمنان انقلاب قریب به ۱۵ سال برای براندازی جمهوری اسلامی برنامه‌ریزی کرده بودند اما مردم با خلق حماسه ۹ دی دست این افراد و کسانی که آنان را در این راستا همراهی می‌کردند، رو کرد.
دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با اشاره به اینکه ۹ دی منجر به ایجاد اتحاد و انسجام  بین نیروهای انقلابی شد، اذعان داشت: ۹ دی با تقویت انسجام میان نیروهای انقلاب، چهره انقلاب را به جهانیان روشن‌تر نشان داد.
وی با تأکید بر اینکه نیروهای انقلابی بصیر باعث ماندگاری انقلاب اسلامی شدند، تصریح کرد: حماسه ۹ دی فضای دوقطبی حاکم بر کشور که ماحصل اتفاقات بعد از انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ بود را خنثی کرد.
فومنی با اشاره به اینکه تا پیش از وقوع حماسه ۹ دی هر یک از جریان‌های سیاسی حق را به حزب خودشان می‌دادند، بیان داشت: حماسه ۹ دی اتمام حجت مردم با کسانی بود که در سال ۸۸ فتنه‌هایی را به پا کردند و ملت نشان داد که به دنبال اتحاد و همدلی در کشور هستند و با کسانی که به دنبال شکستن این فضا هستند، برخورد قاطع می‌کنند.
وی با بیان اینکه حماسه ۹ دی فضای دو قطبی کاذب سال ۸۸ را از بین برد، افزود: مردم پشت صحنه و عاملان اصلی فتنه ۸۸ را شناختند و با بصیرت خود دوقطبی کاذبی که آنان به دنبالش بودند را از بین بردند و در کشور ثبات سیاسی ایجاد کردند.
دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با تاکید بر اینکه نباید تصور کنیم که وقایع سال ۸۸ دیگر تکرار نمی‌شود، خاطر نشان کرد: همه و به ویژه مسئولان باید آگاه باشند تا مبادا دشمن در آنان نفوذ پیدا کند چرا که دشمن هر لحظه به دنبال ضربه زدن به انقلاب و مردم ما است.
اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

آخرین خبرهای این سرویس