تکذیب شایعه اعتراف پزشک تبریزی به قتل اعضای خانواده اش

به گزارش صفحه ایران ، یکی از نزدیکان خانواده دکتر علیرضا صلحی پزشک تبریزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا ضمن تکذیب شایعه اعتراف صلحی به قتل خانواده خود، عنوان کرد: خانواده دکتر صلحی از ابتدا ترجیح می‌دادند موضوع این پرونده در یک فضای آرام پیگیری شود تا بررسی‌های نهادهای قضائی و انتظامی با دقت و سرعت بیشتری صورت پذیرد ولی متاسفانه در روزهای اخیر شاهد انتشار شایعات نادرستی هستیم که هم باعث ناراحتی و رنجش خانواده‌های داغدار شده و هم تمرکز بر اصل موضوع را از بین برده است.

او ضمن تکذیب خبر منتشر شده مبنی بر اعتراف دکتر صلحی به قتل خانواده خود، تاکید کرد: خبر اعتراف ایشان کذب محض است. متاسفانه عده‌ای بجای اینکه پیگیر اخبار صحیح و دقیق باشند، دنباله‌روی شایعات مطرح شده بین مردم هستند و اعتبار و اخلاق رسانه‌ای خود را فدای افزایش مخاطب و درآمد کرده‌اند.

این فرد نزدیک به خانواده دکتر صلحی در پاسخ سوال دیگر ایلنا، در مورد اظهار نظر یکی از نمایندگان تبریز در مورد این پرونده، ابراز داشت: متاسفانه این نماینده محترم تصور می‌کنند کماکان استاندار آذربایجان شرقی هستند و مسئولیت و مجوز دارند در هر موضوعی با اطلاع یا بدون اطلاع اظهار نظر کنند.

او ادامه داد: از مردم فهیم درخواست داریم از پرداختن و انتشار شایعات پرهیز کنند و مطمئن باشند در صورت حصول نتیجه‌ای، این موضوع توسط مسئولان قضائی استان اطلاع رسانی خواهد شد.

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

آخرین خبرهای این سرویس