تداوم افزایش نرخ دلار و سکه در بازار آزاد

صرافان ارز و سکه چهارشنبه ۲۴ آذرماه هر دلار آمریکا را با ۲۳۵ ریال افزایش نسبت به دیروز ۳۹ هزار و ۱۰۲ ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را با افزایش ۴۱ هزار ریالی ۱۱ میلیون و ۴۴۸ هزار ریال داد و ستد کردند.

به گزارش ایرنا و بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی‌های مجاز کل کشور انجام می‌گیرد، یورو که معاملات امروز را با ۴۲ هزار و ۴۳۶ ریال کلید زده بود، در زمان تنظیم این خبر به ۴۲ هزار و ۴۲۷ ریال رسید که نسبت به معاملات دیروز ۱۴۸ ریال افزایش ثبت کرد.

هر پوند انگلیس نیز در بازار آزاد افزایش قیمت داشت و با رشد ۱۵۰ ریالی نسبت به دیروز ۴۹ هزار و ۶۱۰ ریال داد و ستد شد.

اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز امروز قیمت هر دلار را ۳۹ هزار و ۴۰۰ ریال و هر یورو را ۴۳ هزار و ۱۰ ریال اعلام کرده است.

  •  رشد قیمت انواع مسکوکات طلا

برپایه اعلام این اتحادیه، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز ۱۱ میلیون و ۲۲۰ هزار ریال داد و ستد شد. قیمت هر قطعه نیم سکه نیز با افزایش ۳۰ هزار ریالی پنج میلیون و ۹۸۰ هزار ریال فروخته شد.

هر قطعه ربع سکه طلا نیز رشد ۳۰ هزار ریالی را تجربه کرد و به قیمت سه میلیون و ۱۷۰ هزار ریال رسید، اما سکه گرمی با ۱۰ هزار ریال افزایش نسبت به دیروز یک میلیون و ۹۵۰ هزار ریال داد و ستد شد.

اتحادیه طلا، قیمت هر اونس طلا را با سه دلار و ۸۰ سنت افزایش نسبت به دیروز، یکهزار و ۱۶۲ دلار و ۲۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار را یک میلیون و ۱۳۴ هزار و ۲۰ ریال اعلام کرده است که در مقایسه با روز گذشته افزایش ۶ هزار و ۶۹۰ ریالی نشان می‌دهد.

معاملات بازار آزاد سکه و ارز تا ساعت ۱۸ هر روز ادامه دارد و در میانه روز و در فاصله زمانی ۱۳تا ۱۴ به اوج می‌رسد.

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

پربازدیدهای اقتصاد جهان