تاج گل و درکوب های دست ساز برای کریسمس ۲۰۱۷

تزیینات کریسمس مدل های بسیار مختلف و گوناگونی دارد. از این ایده ها کمک بگیرید و برای کریسمس درکوبهای زیبایی درست کنید.

تزیین کریسمس، درکوب های زیبایی برای کریسمس درست کنید

درکوب با گل شمشاد برای کریسمس

درکوب با گل شمشاد برای کریسمس

از یک آویز فلزی و قطعات گیاه شمشماد برای ساختن یک درکوب کلاسیک، استفاده کنید. این درکوب به منزل شما منظره‌  شگفت انگیزی می بخشد.
درکوب کاغذ کادویی برای کریسمس

درکوب کاغذ کادویی برای کریسمس

از کاغذ کادوها و وسایل دور ریختنی کریسمس سالهای گذشته استفاده کنید. با غلتاندن و لوله کردن قطعات کاغذ کادوهای کریسمس، می توانید کاغذهای لوله شده زیبایی را برای ساخت یک درکوب ایجاد کنید و این درکوب زیبا را کنار شومینه یا روی درب ورودی آویزان کنید.
درکوب آبنباتی برای کریسمس

درکوب آبنباتی برای کریسمس

تعطیلات زمستانی به طور ویژه‌ای با شکلاتهای داغ و آبنبات های نرم و فانتزی، عجین شده است. این درکوب ساخته شده از آبنبات های نرم، یک ترفند واقعا دوست داشتنی برای اضافه کردنِ کمی تنوع به دکور کریسمس شماست. یک بسته بزرگ از آبنبات های نرم را در به شکل درکوب دربیاورید. حالا، شما علاوه بر اینکه یک درکوب دارید؛ می توانید زمان سرکشیدن فنجان شکلات داغتان چند آبنتبات از درکوبتان قرض بگیرید!

درکوبی با توپ های رنگی برای کریسمسدرکوبی با توپ های رنگی برای کریسمس

یک درکوب با توپ های کوچک رنگی کریسمس بسازید، یک راه برای به کار گرفتن وسایل تزئینی اضافی کریسمس سال های گذشته، استفاده از آنها در تزتئین درب ورودی منزلتان است.
درکوب برفی برای کریسمس

درکوب برفی برای کریسمس

با این درکوب ساخته شده از گلوله های برفیِ اسباب بازی که به درب منزلتان می‌زنید، به مهمان هایتان خوش‌آمد بگویید. گلوله های برفی را می توانید با توپ های فومی درست کنید .
درکوبی با رنگهای تند برای کریسمس

درکوبی با رنگهای تند برای کریسمس

اگر شما تمایل دارید که دکور تعطیلاتتان جذاب، روشن و چشمگیر باشد، یا رنگهای سنتی تری مثل قرمز و سبز برای کریسمستان ترجیح می دهید، این درکوب قرمز تند که به دست خودتان می سازید، می تواند دکور خانه شما را کامل کند.

حسی رماتیک تر به دکور تعطیلات خود بدهید

حسی رماتیک تر به دکور تعطیلات خود بدهید

با درست کردن یک درکوب مخملی از جنسی مانند گیاه دارواش ( نام نوعی گیاه است )، کریسمس تان را رمانتیک تر کنید.
یک راه دیگر برای استفاده از کاغذ کادوهای کریسمس

یک راه دیگر برای استفاده از کاغذ کادوهای کریسمس

شما می توانید کاغذ کادوها را به شکل برگ برش بزنید و برش های برگی شکل را برای ساخت درکوبی کاغذی که به دست خودتان ساخته اید، برای فصل تعطیلات به درب ورودی آویزان کنید.
درکوبی از پاپیون های کریسمس

درکوبی از پاپیون های کریسمس

اگر شما به دنبال یک تاج گل فوق العاده آسان و سریع برای تزئین منزلتان در این زمستان هستید، این تاج‌گل که با پایپون های کریسمس همراه شده، به شما کمک خواهد کرد. تمامِ کاری که شما باید انجام دهید این است که پاپیون های کریسمس را دور یک حلقه گلدوزی بچسبانید، درکوب شما آماده است!
درکوب زنگوله ای برای کریسمس

درکوب زنگوله ای برای کریسمس

صدای جیرینگ جرینگ زنگوله ها یادآور فصل کریسمس است. شما با الهام از آهنگ قدیمی مخصوص کریسمس کالسکه بابانوئل می‌توانید این درکوب را به دست خود بسازید. این زنگوله ها را به خانه تان ببرید تا یک درکوب دست‌ساز از زنگوله ها به دست خودتان برای دکور منزلتان بسازید.
درکوبی برای یادآوری خاطرات

درکوبی برای یادآوری خاطرات برای کریسمس

در نظر گرفتن جایی برای به نمایش گذاشتن تمام کارت های دوست داشتنی که در تعطیلات به دستتان رسیده، کار تقریبا سختی است.
چرا این درکوب دست‌ساز خلاقانه را امتحان نمی کنید؟ شما می‌توانید از گیره های لباس برای این کار کمک بگیرید و تمام کارت هایی که در دسامبر به دستتان رسیده را از درکوب زیبایتان آویزان کنید.
اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz