با انواع مدل مو دم اسبی آشنا شوید

مدل موی دم اسبی به سادگی و تجملاتی نبودن معروف است. اغلب خانم ها این مدل مو را روزانه در باشگاه و یا موقع درست کردن نهار، به موهای خود می دهند. البته این مدل ساده می تواند به اندازه ای فاخر باشد که بتوان آن را برای مراسمی خاص و با شکوه نیز ایجاد کرد.

۱

دم اسبی براق و صیقلی
این مدل موی پر زرق و برق را که در قسمت پشت گردن، به صورت دسته ای مو قرار گرفته، هنرپیشه های مشهور هالیودی، همچون Tyra Banks دارند. این مدل، همان مدل کلاسیک رسمی است که به صورت مدرن درآمده است. موی دم اسبی بالا آمده نیز می تواند استخوان های گونه را بیشتر نشان دهد و شما را لاغرتر نشان دهد. برای این مدل، موهای خود را برس کشیده و به صورت دم اسب کشیده و بلند درآورید. هرچه دم مو بلندتر باشد، زیبایی آن نیز بیشتر است. قسمت دم را با کش بسته و تقریبا یک سانت از موی دم را دور کش ببندید و روی آن سنجاق بزنید. با ژل براق کننده مو، موها را صاف و براق کنید. این مدل بیشتر به موهای بلند می آید.

۲

دم اسبی موج دار
این مدل زیبا و جذاب، دم اسب معمولی را به یک جلوه ی فاخر تبدیل می کند. در این مدل موها در پایین سر بسته می شوند و برای موهایی که فر و شلوغ هستند سبک دل نشینی ایجاد می کند. برای این کار، موهای خود را فر کنید. سپس با انگشتان، موهای فرخورده را از هم جدا کنید. با سرم براق کننده ی مو، به فرها جلای بیشتری بدهید. مو ها را پشت سر خود، چند سانت بالاتر از پس گردن جمع کنید، با کش مو، دم موها را شل نگه دارید. نگه داشتن شل موها و همچنین شلوغ بودن آنها، به موها بافت می دهد. چند تار موی جلوی صورت را به عقب بکشید تا صورت تان بهتر دیده شود.

 

۳

دم اسبی نصفه
این مدل، یک تعارض کامل نسبت به موی دم اسبی کلاسیک است. با نصف بالای دم اسبی و نصف پایین، از طریق جمع کردن موها در یک طرف صورت، می توانید هم زیبا باشید و هم غیر رسمی. این مدل به این شکل است که قسمتی از موها را به پشت می برید و قسمتی از موهای پشت را می گذارید که در جای خود باشند. به موهای خود برس کشیده و مقدار مشخصی از هر دو طرف موهای کنار صورت را بردارید، به پشت سر ببرید و به صورت یک دم اسب، شل گره بزنید و با کش مو ببندید. این مدل، به همه انواع مو و طول مویی می آید.

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz