باورهای غلط درباره رابطه جنسی

باور و تفکرات اشتباه جنسی درباره زنان و نکاتی اشتباه موقع رابطه جنسی با زنان که در این مطلب به توضیح درباره این تفکرات اشتباه خواهیم پرداخت.

رابطه جنسی یکی از مهمترین قسمت های زندگی رناشویی است که زن و شوهر باید به این موضوع توجه کنند و با تفکرات اشتباه موجب اضطراب و دردسر در سکس نشوند.

راضی کردن یک زن در تخت‌خواب کار سختی خواهد بود اگر او رازهای لذتش را آشکار نکند. بدون راهنمایی واضح و مشخص، ممکن است زوج او سردرگم بماند. و افسانه‌های مرسوم درباره آنچه او را تحریک یا سرد می‌کند، می‌تواند منجر به ایجاد اضطرابی ناگفته شود. اینجا می‌توانید چند مورد از این افسانه‌ها و حقیقت‌شان را بخوانید.

افسانه ۱:

اگر اندام مرد به اندازه کافی بزرگ یا برانگیخته باشد، زن به ارگاسم واژنی خواهد رسید.

حقیقت: فقط ۱۵٪ از خانم‌ها با دخول واژنیِ صرف به ارگاسم می‌رسند؛ و آنها هم اغلب باید در سطح بسیار بالایی از برانگیختگی هستند که در ادامه پیش‌نوازش و تحریک زیاد اتفاق می‌افتد. برای بیشتر خانم‌ها، سکس پیش‌نوازش است. در واقع پیش‌نوازش فرآیندی است که در آن آنها برانگیختگی را تجربه می‌کنند، و اغلب به ارگاسم می‌رسند؛ چون کلیتوریس، و نه واژن، جنسی‌ترین و تحریک‌پذیرترین اندام بدن آنهاست.

افسانه ۲:

اگر نعوظ مرد برای چند ساعت دوام بیاورد زن ارضا خواهد شد.

حقیقت: برخلاف آنچه فیلم‌های پورن نشان می‌دهند، برای بیشتر خانم‌ها حتی ۳۰ دقیقه ارتباط جنسی خیلی بیش از حد خواهد بود. تماس و اصطکاکی که در ابتدای کار حس خوبی ایجاد می‌کند کم کم باعث ایجاد احساس درد و آزار خواهد شد. وقتی ارتباط جنسی بیش از حد طولانی باشد، با جذب رطوبت و روانی طبیعی ایجاد شده، اندام جنسی زن خشک خواهد شد و این منجر به ناراحتی و احتمالا ایجاد زخم می‌شود. میانگین زمان دوام در ارتباط جنسی ۸ دقیقه است. باز تأکید می‌کنیم، تحریک کلیتوریس زن توسط مرد در حین ارتباط جنسی (با دست یا…) می‌تواند زن را به اوج برساند.

افسانه ۳:

انزال نابهنگام مرد به شدت برای زن ناامید کننده خواهد بود.

حقیقت: ناامیدی شدیدی که بعد از انزال نابهنگام مرد در زن ایجاد می‌شود، اغلب بر اثر کنار کشیدن شرمگینانه مرد از فضای رابطه جنسی ایجاد می‌شود، و نه با این حقیقت که او زود به اوج رسیده. اگر او در رابطه بماند، و به تحریک جنسی زوجش ادامه داده و از نظر احساسی حاضر باشد، ۹۹٪ مواقع، زن همچنان راضی خواهد بود.

افسانه ۴:

«این‌کاره‌ها» می‌دانند چطور با یک زن تماس بدنی داشته باشند.

حقیقت: کسانی رابطه جنسی خوبی دارند که از زن می‌پرسند چطور دوست دارد لمس شود. فشار فرهنگی روی مردان وجود دارد که باید بدانند زنان کی و چطور رابطه جنسی می‌خواهند. اغلب مردان به طور پیش‌فرض وظیفه شروع کردن رابطه و مدیریت تجربه جنسی را بر عهده دارند. اما حساسیت‌های اندام جنسی زنان بر اساس اینکه در کدام مرحله از چرخه ماهانه‌شان باشند، چه زمانی از روز باشد یا حتی خود روز، متغیر است. هیچ راهی نیست که یک مرد از قبل بداند یک زن چه نوع تماسی را دوست دارد، جز اینکه زن بی‌پرده به او بگوید – مهم نیست که مرد از قبل چه تجربه‌ها و شنیده‌هایی دارد.

افسانه ۵:

تحریک سریع و شدید کلیتوریس زن را به اوج می‌رساند.

حقیقت: گاهی. اما متاسفانه، مردان فرض را بر همیشگی بودن این موضوع می‌گذارند. در واقع، زنان ترجیح می‌دهند اول ذهنشان تحریک شود، و این با اغواگری‌های هوشمندانه، تحریکات کلامی و صرف زمانی برای صمیمیت با یکدیگر اتفاق می‌افتد. بعد از آن آنها مایل به تحریک تمام بدن هستند، همراه با آغوش، بوسه، و برهنه کنار هم خوابیدن. حدود ۲۰ دقیقه بعد از شروع رابطه است که زنان به حدی از برانگیختگی می‌رسند که تحریکات مستقیم بتواند احساس خوبی برایشان ایجاد کند. بعد از آن، زن ممکن است مایل به تماس‌های فیزیکی از قبیل حرکات آرام و دایره‌ای شکل انگشت مرد روی بدنش، تماس‌های کوچک و لحظه‌ای نوک انگشت مرد، فشار بر روی اطرف واژن یا… باشد. بعضی وقت‌ها زن لحظات نزدیک پایان رابطه را شدید و سریع می‌پسندد و گاهی فقط یک ریتم ثابت را ترجیح می‌دهد. از او بپرسید تا به شما بگوید.

افسانه ۶:

بیشتر زنان از رابطه مقعدی لذت می‌برند، فقط خودشان نمی‌دانند.

حقیقت: حدود ۲٪ از زنان واقعا به این شکل رابطه تمایل دارند. و اگر چنین باشد حتما خودشان خواهند دانست.

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz