اعلام لیست اجناس خسارت‌دیده از مغازه‌های پلاسکو

در حالیکه بسیاری از واحدهای تولیدی پلاسکو بیمه نبودند، رئیس اتحادیه دوزندگان و فروشندگان پیراهن از خوداظهاری کسبه آسیب‌دیده برای برآورد خسارت وارده خبر داد.

با وجود اینکه بخش عمده‌اي از اصناف مستقر در ساختمان تخریب شده پلاسکو متعلق به صنف پیراهندوزان و پیراهنفروشان بود، جواد درودیان نقوسیان در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با سرنوشت کسبه متضرر از این حادثه تاسف‌بار گفت: روز آینده جلسه‌ای برگزار خواهد شد که کسبه پلاسکو در آن حضور می‌یابند و لیست اجناس و کارگران مغازه‌ها و واحدهای تولیدی خود را ارائه خواهند کرد تا برآوردی از خسارت وارد شده در هر یک از آنها حداقل به صورت خوداظهاری به دست آید تا در ادامه بتوانیم تصمیمی برای این مدیریت حادثه بگیریم.

وی با بیان اینکه تعداد کمی از واحدهای مستقر در این ساختمان، بیمه بودند، گفت: بار مالی خسارتی که به کسبه وارد شده است، با توجه به اینکه تعداد کمی از این واحدها بیمه شده بودند، احتمالا بر عهده دولت خواهد بود اما هنوز تصمیم دقیقی درباره نحوه حل این مشکل گرفته نشده است.

درودیان این حادثه را دلخراش توصیف کرد و حتی با وجود اینکه بخش بالایی از خسارتها به اتحادیه پوشاک به خصوص پیراهن‌دوزان و پیراهنفروشان وارد شده است، آن را در کیفیت و کمیت بازار شب عید بی‌تاثیر دانست و گفت که عرضه شب عید به موقع صورت خواهد گرفت.

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz