اخبار روز نهم عملیات آزادسازی موصل

اسارت ۲۳ نفر از عناصر داعش / پیشروی نیروهای عراقی در موصل ادامه دارد/ فرار تروریست‌ها به غرب شهر

به گزارش صفحه ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران، پیشروی نیروهای مشترک عراق در محورهای مختلف اطراف موصل ادامه دارد و این نیرو‌ها موفق شدند روستاهای مختلفی را از لوث تروریست‌ها پاکسازی کنند.
بر اساس خبری که ستاد تبلیغات جنگ در عراق منتشر کرد، نیروهای مشترک عراق موفق شدند بیش از هفتصد و هفتاد تروریست را به قتل برسانند و بیست و سه نفر آنان را به اسارت بگیرند، نیروهای عراقی از زمان آغاز عملیات آزادسازی موصل تاکنون بیش از هشتاد روستا و شهر را آزاد کرده‌اند.
در ناحیه شمالی و شرقی بعشیقه نیروهای مشترک موفق شدند چندین روستا را آزاد کنند، روستاهای مختلفی در شمال بعشیقه از جمله خزنه، خزنه تپه، طرب زاوه، موفقیه و طهراوه در مجاور برطله آزاد شده‌اند، در بخش جنوبی موصل نیز روستاهای کرملیس، زلحفه، عین نمرود و نعمانیه در محور مجاور حمدانیه آزاد شده‌اند.
بسیج مردمی نیز جبهه جدیدی را در محور جنوب غربی نینوا علیه تروریست‌ها گشوده است.
منابع عراقی فاش کردند تروریست‌های داعش بیش از چهل بیمار را که در بیمارستان موصل بستری بودند اخراج کردند تا بتوانند ده‌ها نفر از مجروحانشان را در بیمارستان جای دهند.
اخبار لحظه به لحظه از روز نهم عملیات آزادسازی موصل از چنگ گروه تروریستی داعش را در اینجا مشاهده کنید:
۹:۱۹ نیروهای ارتش عراق از آغاز هدف قرار دادن پایگاه های داعش داخل شهر موصل خبر دادند.
۸:۵۸ با نزدیکتر شدن نیروهای عراقی به شهر موصل از چند محور، گروه تروریستی داعش اکثر عناصر خود را به غرب این شهر منتقل کرده است.
اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

آخرین خبرهای این سرویس