احداث بوستان ۲۰۰۰ متری تا بهار ۹۶

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به نصب شش برج نوری در محدوده راه‌آهن که محل عبور و مرور شهروندان است، گفت: در صورت توافق و تصویب با مسئولان راه‌آهن، قالب زمین راه‌آهن فضای سبز خواهد شد و در بهار سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ایسنا، مجتبی یزدانی با اشاره به بازسازی یک بازار میوه و تره‌بار در منطقه ۱۷ گفت: این بازار در گذشته به صورت کانتینر و کانکس احداث شده بود که تا پایان سال جاری به صورت فروشگاهی تغییر کاربری پیدا می کند. همچنین یک فروشگاه شهروند نیز در این منطقه به بهره برداری می رسد.

وی در خصوص نورپردازی، زیباسازی و نصب آبنما  در دو میدان اصلی منطقه ۱۷ افزود: یکی از این میادین میدان ابوذر است که در دستور کار قرار گرفته است. همچنین احداث یک بوستان ۲۰۰۰ متری در دستور کار قرار گرفت که در صورت توافق با یک مجموعه دولتی دیگر یک فضای یک هکتاری نیز به فضای سبز این منطقه افزوده خواهد شد، چراکه فضای سبز این منطقه نسبت به مناطق دیگر کمتر است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه سیستم مبلمان شهری در ۷ بوستان منطقه نصب خواهد شد، خاطر نشان کرد: نورپردازی، ست ورزشی و اسباب بازی ویژه و استاندارد ویژه کودکان در این بوستان‌ها نصب می‌شود. ساخت ۳۰ چشمه سرویس بهداشتی نیز توسط معاونت خدمات شهری انجام می شود.

یزدانی در خصوص محدوده راه آهن در منطقه ۱۷ و ۱۸ نیز یادآور شد: در صورت توافق و تصویب با مسئولان راه آهن قالب زمین راه آهن فضای سبز خواهد شد که در بهار سال ۹۶ به بهره برداری خواهد رسید.

براساس گزارش شهرنوشت، معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به نصب شش برج نوری در محدوده راه آهن که محل عبور و مرور شهروندان است، تصریح است: برای فضای بی دفاع شهری در این منطقه نورپردازی هایی در نظر گرفته شده تا نور در تقاطع های اصلی در این محدوده تامین شود.

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

آخرین خبرهای این سرویس