آموزش فعال کردن تنظیمات اضافه برای عکس ها در MAC

به گزارش صفحه ایران ، برنامه Photos در MAC دارای ویژگی های پیشرفته ویرایش می باشد که به شما اجازه دستکاری کردن عکس ها ی خود را در هر حالتی که می خواهید می دهد .  در حالی که برنامه دارای تعدادی گزینه های ویرایش می باشد اما بعضی از تنظیمات به صورت پیش فرض فعال نیستند .

در اینجا ما به شما فعال کردن این تنظیمات را که شامل : (Sharpen, Definition, Noise Reduction, Vignette, White Balance,  و Levels effects) را یاد می دهیم .
فعال کردن تنظیمات اضافه برای عکس ها
۱٫    برنامه Photos را در MAC خود اجرا کنید .
۲٫    زمانی که برنامه اجرا شد ، بر روی یک عکس دوبار کلیک کرده تا آن را بزرگ کنید . بر روی دکمه “Edit” که در گوشه سمت راست قرار دارد کلیک کنید تا بتوانید به گزینه های ویرایش دسترسی پیدا کنید

۳٫    هنگامی که پانل ویرایش باز می شود ، در سمت راست پانل گزینه برچسبِ “Adjust” را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید تا همه تنظیمات برای عکس ها در دسترستان قرار بگیرد .

۴٫    هنگامی که گزینه های تنظیمات برایتان باز شد شما باید گزینه “Add” را در قسمت بالا ببینید . بر روی آن کلیک کنید تا تنظیمات اضافه به قسمت گزینه ها در صفحه اضافه شود .

۵٫    شما می توانید ببنید که بعضی از تنظیمات اضافه  فعال نیستند . کاری که شما باید انجام دهید این است که بر روی هر گزینه کلیک کرده و آن را فعال کنید .

۶٫    شما هم اکنون می توانید ببینید که تمام آن گزینه ها در سمت راست پانل در دسترس هستند تا شما بتوانید از آنها استفاده کنید . شما می توانید با این گزینه ها کار کرده و ببینید چه تغییراتی در عکس هایتان ایجاد می کند .

۷٫    اگر شما فکر می کنید که در آینده از این تنظیمات برای ویرایش عکس های خودتان استفاده می کنید ، می توانید آنها را به حالت پیش فرض بیاورید تا زمانی که برنامه را باز می کنید آنها در دسترس شما باشند . این کار را از طریق کلیک کردن بر روی دکمه “Add” در قسمت بالا با انتخاب کردن گزینه “Save as Default” انجام دهید . این باعث می شود که این تغییرات در تنظیمات فعلی شما به حال پیش فرض باشد .

گزینه هایی که شما فعال کردید واقعاً عالی هستند و به شما اجازه تغییراتی مانند : واضح تر کردن عکس ها ، کاهش نویز تصویر حتی زمانی که تصاویر از تاری کمی رنج می برند ، تغییر رنگ ، تغییر فوکوس به مرکز عکس و دیگر تغییرات را می دهد .
از این موارد بر روی عکس های خود استفاده کنید تا ببینید چه تغییراتی بر روی عکس هایتان ایجاد می کند .

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz