آموزش ساخت گیفت مدل سبد گل

 

آموزش ساخت گیفت مدل سبد گل

 

برای ساخت این گیفت ( بسته هدیه ) به مقوای رنگی ، کاغذ رنگی ، پوشال کاغذی ، چسب و نقل توپی نیاز دارید.

 

گیفت سبد گل

 

برای ساخت سبد گل مستطیلی به طول ۳۰ سانتیمتر و عرض ۱۰ سانتیمتر از مقوای رنگی ببرید ، یک لبه مستطیل را با قیچی به صورت نیم دایره یا هفت و هشت برش تزیینی بزنید.

 

دو طرف مستطیل را با چسب حرارتی به هم متصل کنید ( بخش پایین مقوا را در زمان چسب زدن کمی به داخل ببرید تا شکل گلدان زیباتر و تمیز تر دربیاید ).

 

گیفت سبد گل

 

برای بخش انتهای گلدان ، گلدان را روی مقوای همرنگ قرار دهید و لبه های پایین را چسب بزنید و پس از اینکه خشک شد اطراف آن را برش بزنید و جدا کنید.

 

گیفت سبد گل

 

برای دسته گلدان نوار باریکی از مقوا برش بزنید و در دو طرف گلدان بچسبانید سپس داخل گلدان را با پوشال کاغذی پر کنید ( میتوانید به جای پوشال کاغذی از انواع ریسه های اکلیلی استفاده کنید ، ریسه ها را به اندازه های کوچک برش بزنید و داخل گلدان را پر کنید ).

 

برای ساخت گل روی مقوای رنگی الگوی گل بکشید ، برای هر گل ۲ الگو ببرید و الگوها را زیر هم قرار دهید و بچسبانید سپس با نگین ، سنگ و … مرکز گل را تزیین کنید ، گل را در جلوی گلدان متصل کنید و در انتها نقل های شکلاتی را داخل گلدان بگذارید.

 

اشتراک گذاری در:
کلمات کلیدی :

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

iranpage

backlinkmy.com has expired

Because of this, the existing content of your website is not showing. If you are the registrant of this domain name and want to continue the use of your website, please contact iranpage with an email to iranpage@support.hostcontrol.com to renew the domain name.

iranpage