آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۶

به گزارش صفحه ایران ، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام تعداد ۱۷۷ هزار و ۳۴۲ نفر در آزمون استخدام آموزش و پروش خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز یکشنبه ۲۵ مهر ماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

دکترحسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: ثبت‌نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش که از روز یکشنبه ۱۸ مهرماه آغاز شده بود ساعت ۲۴ امروز یکشنبه ۲۵ مهرماه به پایان می‌رسد و این مهلت مجدد تمدید نخواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: براساس تصمیمات اتخاذ شده، اصلاحاتی در دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در آزمون استخدامی سال ۹۵ وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته و داوطلبان برای شرکت در این آزمون حتماً موارد اصلاحی مندرج در دفترچه را که روز شنبه ۲۴ مهرماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت، مطالعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان با اشاره به پذیرفته شدن ۱۰ هزار نفر در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: این آزمون همزمان با آزمون استخدامی ۱۲ دستگاه اجرایی و ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی کشور روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه جاری برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری در:

تبادل نظر

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

به من اطلاع بده
avatar
wpDiscuz

آخرین خبرهای این سرویس